Salvador Hidalgo Oliva

Jastrzębski Węgiel wypowiedział kontrakt Salvadorowi Hidalgo Oliva
0

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A. w Jastrzębiu-Zdroju poinformował, że z dniem 31 stycznia 2019r. wypowiedział zawodnikowi Salvadorowi Hidalgo Oliva kontrakt o świadczenie usług sportowych i reklamowych ze skutkiem natychmiastowym.

2019-02-04 13:50 Autor: km, materiały prasowe
LM: Jastrzębski Węgiel zgarnia trzy punkty!
0

Pierwsze spotkanie w Lidze Mistrzów i pierwsze zwycięstwo! Jastrzębski Węgiel w dobrym stylu pokonał ekipę z Berlina 3:0.

2017-12-06 22:04 Autor: gs
Pomarańczowi triumfują w pierwszym spotkaniu z Nikozją!
0

Jastrzębski Węgiel zaliczył udany start w rundzie wstępnej Ligi Mistrzów. Pomarańczowi pokonali mistrza Cypru – Omonię Nikozję 3:0. Rewanż już w niedzielę w Jastrzębiu.

2017-11-08 20:28 Autor: gs
Jastrzębski Węgiel powalczy o medale! Pewne zwycięstwo nad Bydgoszczą
0

W meczu ostatniej kolejki rundy zasadniczej Jastrzębski Węgiel pokonał Łuczniczkę Bydgoszcz 3:0 i zapewnił sobie prawo gry w półfinale mistrzostw Polski!

2017-04-01 16:42 Autor: tora, źródło: Jastrzębski Węgiel
Pomarańczowi mają nowego przyjmującego
0

Jastrzębski Węgiel pozyskał nowego zawodnika, który przeszedł do klubu na zasadzie transferu medycznego w miejsce Scotta Touzinsky’ego, który z powodu kontuzji kolana musiał zakończyć sportową karierę. Ponadto czołowi gracze Pomarańczowych przedłużyli swoje kontrakty z klubem.

2017-03-03 18:55 Autor: df, źródło: Jastrzębski Węgiel
Zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla w pierwszej kolejce PlusLigi
0

W pierwszej kolejce PlusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał u siebie Indykpol AZS Olsztyn 3:2. Najlepszym zawodnikiem spotkania został przyjmujący Pomarańczowych - Salvador Hidalgo Oliva.

2016-10-03 12:30 Autor: df, źródło: KS Jastrzębski Węgiel
Rusza PlusLiga. W sobotę pierwszy mecz Jastrzębskiego Węgla
0

Pierwszy mecz w sezonie ligowym Jastrzębski Węgiel zagra na własnej hali z drużyną Indykpol AZS Olsztyn. Zawodnicy zapowiadają, że chcą wygrać pierwszy mecz, by dobrze "wejść w sezon".

2016-09-30 18:15 Autor: df, źródło: KS Jastrzębski Węgiel
31-letni Salvador Hidalgo Oliva został nowym zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla
0

Dwaj nowi przyjmujący w Jastrzębskim Węglu. Wśród nich mistrz olimpijski!

Jastrzębski Węgiel nie poprzestaje na pozyskaniu Grzegorza Kosoka i Lukasa Kampy. Jastrzębski klub podpisał kontrakty z dwoma nowymi zawodnikami występującymi na pozycji przyjmującego.

2016-05-21 11:55 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel