Sezon 2016/2017

Jastrzębski Węgiel w pierwszym meczu sezonu zagra z mistrzem Polski
0

Kibice siatkówki doczekali się pierwszego meczu nowego sezonu. W najbliższy czwartek o godzinie 17.00 w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej odbędzie się przedsezonowa prezentacja Jastrzębskiego Węgla połączona z meczem otwarcia sezonu. Rywalem Pomarańczowych w tym spotkaniu będzie mistrz Polski, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

2016-09-13 15:00 Autor: df, źródło: KS Jastrzębski Węgiel
III liga: GKS ratuje zwycięstwo w ostatnich minutach meczu
0

GKS 1962 Jastrzębie dopisuje do swojego konta kolejne trzy punkty. Po ciężkim meczu jastrzębianie pokonali Falubaz Zielona Góra 2:1, a bohaterem meczu został Daniel Szczepan, który zdobył zwycięskiego gola w 87. minucie spotkania, w efekcie czego GKS pozostaje liderem tabeli.

2016-09-12 08:00 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
JKH zwycięskim sparingiem kończy okres przygotowawczy. Start nowego sezonu w najbliższą niedzielę
0

Skuteczny rewanż odnotowali hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy zwycięstwem 2:0 nad KH GKS Katowice zakończyli okres przygotowawczy do sezonu 2016/2017. Gole dla młodej ekipy Roberta Kalabera zdobyli Dominik Paś i Radosław Nalewajka.

2016-09-07 09:00 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
IV liga: trzecia porażka Granicy z rzędu
0

W spotkaniu 6. kolejki IV ligi Granica Ruptawa doznała trzeciej z rzędu porażki w obecnym sezonie. Po bardzo słabym meczu ruptawianie przegrali na wyjeździe z Drzewiarzem Jasienica 0:4.

2016-09-06 11:00 Autor: ps, źródło: mat. pras.
III liga: GKS 1962 kontynuuje świetną passę
0

Piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie pewnie pokonali w wyjazdowym meczu 7. kolejki Ruch Zdzieszowice i pozostają liderem rozgrywek.

2016-09-05 18:00 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
Znamy terminarz Polskiej Hokej Ligi. Beniaminek na pierwszy ogień dla JKH GKS Jastrzębie
0

Znany jest już terminarz Polskiej Hokej Ligi na nowy sezon 2016/2017. Podopieczni Roberta Kalabera zmierzą się z beniaminkiem z Gdańska.

2016-09-02 08:00 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
III liga: GKS 1962 Jastrzębie liderem tabeli
0

GKS 1962 Jastrzębie dopisuje kolejne trzy punkty do swojego konta! Po świetnej pierwszej połowie, w której klasycznym hat-trickiem w zaledwie pięć minut popisał się Wojciech Caniboł, jastrzębianie pokonali Śląsk II Wrocław 4:2 i awansowali na pierwsze miejsce w tabeli.

2016-08-29 08:00 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
KS Nautilus: rusza nabór dzieci i młodzieży na nowy sezon
0

Rusza nabór dzieci i młodzieży do pływackiego Klubu Sportowego Nautilus. Pierwsze zajęcia już 3 września.

2016-08-28 08:00 Autor: ps, źródło: KS Nautilus
IV liga: drugie zwycięstwo Granicy. Trzeci mecz bez porażki w sezonie
0

W miniony weekend IV-ligowa Granica Ruptawa podejmowała u siebie drużynę Krupińskiego Suszec i wywalczyła komplet punktów.

2016-08-23 12:50 Autor: ps, źródło: mat. pras. / Granica Ruptawa
III liga: seria meczów bez porażki GKS-u 1962 Jastrzębie trwa
0

W wyjazdowym meczu piątej kolejki III ligi GKS 1962 Jastrzębie zmierzył się z Piastem Żmigród. Jastrzębianie zwyciężyli, czym przedłużyli passę meczów ligowych bez porażki do pięciu.

2016-08-22 12:35 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie