Siatkarze jastrzębie-zdrój

Radomianie pokonani. JW na drugim miejscu w tabeli
0

W meczu 12. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał Cerrad Eneę Czarnych Radom. Dla jastrzębskiej drużyny było to spotkanie zamykające pierwszą rundę sezonu zasadniczego. JW skończył ją z bilansem 10 zwycięstw i trzech porażek, 32 punktami na koncie i 2. miejscem w tabeli PlusLigi.

2021-12-19 12:13 Autor: MZ, źródło: Jastrzębski Węgiel
Liga Mistrzów: Mistrz Belgii pokonany. JW wciąż liderem
0

W meczu 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Jastrzębski Węgiel pokonał mistrza Belgii Knack Roeselare na jego terenie 3:0.

2021-12-15 09:30 Autor: MZ, źródło: Jastrzębski Węgiel
JW: 3:0 w Lubinie przed Ligą Mistrzów
0

W meczu 11. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał na wyjeździe 3:0 Cuprum Lubin.

2021-12-12 16:30 Autor: MZ, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel chce wykształcić kolejnych mistrzów
0

W piątek w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej odbyło się wydarzenie Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla pod nazwą „Przyszłość zaczyna się dzisiaj”. Punktem kulminacyjnym eventu było podpisanie umowy z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej, w oparciu o którą utworzony będzie system Centralnych Akademickich Ośrodków Siatkarskich. Jastrzębski klub będzie jednym z elementów systemu.

2021-12-11 11:40 Autor: MZ, źródło: Jastrzębski Węgiel
JW: 3:0 z olsztynianami. Hadrava kapitalny
0

W meczu 10. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel bez straty seta pokonał rewelację tego sezonu Indykpol AZS Olsztyn, przerywając zwycięską serię siedmiu wygranych meczów z rzędu olsztynian.

2021-12-05 09:49 Autor: MZ, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel w Szopienicach bez straty seta
0

W meczu 9. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał bez straty seta GKS Katowice.

2021-11-28 10:03 Autor: MZ, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel przegrywa z Wartą Zawiercie
0

W meczu 8. kolejki PlusLigi Aluron CMC Warta Zawiercie pokonał Jastrzębski Węgiel 3:2.

2021-11-22 09:10 Autor: MZ, źródło: Jastrzębski Węgiel
3:0 w Suwałkach. JW wraca na zwycięskie tory
0

W meczu 7. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał na wyjeździe Ślepsk Malow Suwałki 3:0.

2021-11-15 09:20 Autor: MZ, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel: w niedzielę kolejne starcie