Siatkówka

0

Udane walentynki dla siatkarek

KS Jastrzębie-Borynia w ubiegłą sobotę zmierzyło się z Nike Węgrów. Mecz we własnej hali okazał się być udanym dla drużyny Jarosława Bodysa, bo zakończonym wynikiem 3:0 i w dodatku awansem do fazy play-off.

2015-02-16 00:00 Autor: mkor, źródło: KS J-B
0

Porażka Jastrzębskiego Węgla w Lidze Mistrzów

Podopieczni Roberto Piazzy w czwartkowe popołudnie zmierzyli się z Sir Safety Perugia w ramach fazy play-off siatkarskiej Ligi Mistrzów. Pomarańczowi przegrali dopiero po tie-breaku.

2015-02-12 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Pomarańczowi znowu lepsi, bohaterem Quesque

Jastrzębski Węgiel odnotował bardzo ważne zwycięstwo z Transferem Bydgoszcz (3:0), co pozwoliło podopiecznym Roberto Piazzy znaleźć się na trzecim miejscu w tabeli.

2015-02-08 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Bolesna porażka siatkarek w Łodzi

KS Jastrzębie-Borynia przegrało środowe spotkanie z ŁKS Commercecon Łódź. Podopieczne Jarosława Bodysa były bezradne wobec zajmujących już trzecią lokatę w tabeli łodzianek.

2015-02-07 00:00 Autor: mkor, źródło: ŁKS
0

Siatkarze wracają do wygrywania

Jastrzębski Węgiel odnotował kolejne zwycięstwo. W środowym spotkaniu rywalem był Effector Kielce, który tego dnia był bezradny wobec wysokiej formy pomarańczowych.

2015-02-06 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Siatkarki wygrywają po emocjonującym starciu

KS Jastrzębie-Borynia odnotowało zwycięstwo w meczu, w którym przeciwnikiem było Ekstrim Gorlice. Emocji nie zabrakło, a wynik rozstrzygnął się po ponad dwugodzinnej walce.

2015-02-02 00:00 Autor: mkor, źródło: KS J-B
0

Jastrzębski Węgiel zaznaje smaku porażki

Jastrzębski Węgiel zakończył swoją serię zwycięstw podczas sobotniego meczu w Radomiu. Wojskowi tego dnia byli zdecydowanie lepsi, o czym przekonuje wynik meczu (3:0).

2015-02-02 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Jastrzębski Węgiel kolejny raz zwycięski

W niedzielne popołudnie Jastrzębski Węgiel zmierzył się z AZS Politechnika Warszawska i pewnie wygrał nie przegrywając ani jednego seta (3:0).

2015-01-25 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Zostań mistrzem siatkówki! Zapisz się do klasy sportowej SP 6

Lubisz sport? Chcesz pójść w ślady Mariusza Wlazłego lub Małgorzaty Glinki i zostać gwiazdą siatkówki? Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka w Jastrzębiu-Zdroju ogłasza nabór do klasy czwartej sportowej o profilu piłka siatkowa na rok szkolny 2015/2016.

2015-01-20 08:00 Autor: ADI, źródło materiały prasowe
0

Dobry Wojtaszek, Jastrzębski wyjeżdża z Lubina z kompletem punktów

Jastrzębski Węgiel wygrał na wyjeździe z Cuprum Lubin 3:1. Nasi zawodnicy tylko w pierwszym secie pozwolili gospodarzom prowadzić grę.

2014-12-01 00:00 Autor: mkor, źródło: JW