Siatkówka

0

Dobry Wojtaszek, Jastrzębski wyjeżdża z Lubina z kompletem punktów

Jastrzębski Węgiel wygrał na wyjeździe z Cuprum Lubin 3:1. Nasi zawodnicy tylko w pierwszym secie pozwolili gospodarzom prowadzić grę.

2014-12-01 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Ważne zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla

Na takie zwycięstwo w Jastrzębiu czekali. Po niezbyt przekonującym początku sezonu, drużyna Roberto Piazzy znakomicie zagrała w starciu z ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle i wygrała 3:1. Świetny występ zanotował Michał Łasko.

2014-10-25 00:00 Autor: mkor, źródło: Jastrzębski Węgiel
0

Udany początek siatkarek przed własnymi kibicami

Siatkarki KS Jastrzębie Borynia PLKS Pszczyna pokonały we własnej hali MLKS Roltex Zawisza Sulechów 3:0. We wszystkich setach przewaga jastrzębskich zawodniczek nie podlegała dyskusji.

2014-10-15 08:33 Autor: mkor, źródło: KS jastrzębie Borynia
0

Siatkarki w niedzielę pierwszy raz u siebie

Siatkarki KS Jastrzebie-Borynia PLKS Pszczyna w niedzielę rozegrają pierwszy mecz przed własną publicznością. Przeciwnikiem będzie MLKS Roltex Zawisza Sulechów

2014-10-07 09:32 Autor: mkor, źródło: KS Jastrzębie Borynia
0

Siatkówka: jastrzębski akcent w sukcesie Polaków

Michał Kubiak w ostatnim sezonie był prawdziwym liderem Jastrzębskiego Węgla. W reprezentacji nie odegrał tak znaczącej roli, ale świetną postawą i tak przyczynił się do złotego medalu mistrzostw świata.

2014-09-25 10:17 Autor: mkor
0

W sobotę mecz siatkarskich mistrzów sprzed lat

Do ciekawego meczu dojdzie jutro na hali sportowej w Boryni. To ma być święto jastrzębskiej siatkówki, w którym zmierzą się mistrzowie Polski i brązowi medaliści sprzed kilku lat.

2014-06-27 07:45 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Old Boy`e z Jastrzębia z medalem

Drużyna jastrzębskiego banku spółdzielczego przywiozła brązowy medal w kat. 40+ z kolejnych Mistrzostw Polski Old Boy’ów w Piłce Siatkowej. Impreza odbyła się już po raz XIX.

2014-06-12 12:25 Autor: mkor, źródło: BS Jastrzębie
0

GHM: wystawa „Droga na szczyt” – o jastrzębskiej siatkówce

2014-03-26 08:19 Autor: kd; źródło: materiały prasowe
0

„Siatkówka dla wszystkich”, czyli I turniej piłki siatkowej

Już w najbliższy piątek 21 marca w hali widowiskowo-sportowej w Jastrzębiu-Zdroju przy al. Jana Pawła II odbędzie się I turniej piłki siatkowej o Puchar Prezesa Klubu Sportowego Jastrzębie-Borynia.

2014-03-20 08:43 Autor: kd; żródło: JSS
Drużyna Roberta Prygla nie była w stanie nawiązać równorzędnej walki z naszymi zawodnikami
0

Jastrzębski przypieczętował awans. O finał zagra z...

Trzecie zwycięstwo w starciu z Cerrad Czarnymi Radom odniosła drużyna Jastrzębskiego Węgla, która jednocześnie dopełniła formalności i awansowała do 1/2 finału. Tym razem zespół Lorenzo Bernardiego wygrał na wyjeździe 3:1. Najlepszym zawodnikiem meczu został Michał Kubiak.

2014-03-14 00:00 Autor: mkor, źródło: Plus Liga