Siatkówka

0

Jastrzębski walec znów przejechał po mistrzach Francji

Jastrzębski Węgiel pokonał 3:0 (25:23, 25:16, 25:22) Tours VB i tym samym awansował do najlepszej szóstki drużyn w Europie. Poznał też przeciwnika w walce o Final Four LM.

2014-01-23 00:00 Autor: mkor, źródło: Jastrzębski Węgiel
0

Na mecz załóż coś pomarańczowego

Podczas ostatniego meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów z Halkbankiem Ankara, trybunami Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju zawładnął kolor pomarańczowy. Dziś przed Jastrzębskim Węglem kolejny ważny mecz, więc warto, by o kibicach znów było głośno.

2014-01-22 00:00 Autor: pww
0

Jastrzębski Węgiel wygrywa, ale znowu ma problem z grą po przerwie

Jastrzębski Węgiel bez większego problemu ograł u siebie beniaminka Plus Ligi - BBTS Bielsko-Biała 3:1. Seta stracił po 10-minutowej przerwie. - Za każdym razem oznacza ona dla nas kłopoty - powiedział po meczu Lorenzo Bernardi.

2013-11-11 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Elegancki samochód Jastrzębskiego Węgla czeka na nowego właściciela

Wystarczy wysłać jednego SMS-a za 1,23 zł, by włączyć się do walki o samochód marki Nissan Note w loterii zorganizowanej przez Jastrzębski Węgiel oraz Platformę SerwerSMS.pl.

2013-10-25 04:59 Autor: pww
0

Liga Mistrzów: Jastrzębski Węgiel przegrywa z wicemistrzem Turcji

Od porażki rozpoczęli zmagania w Lidze Mistrzów siatkarze Jastrzębskiego Węgla. Zespół Lorenzo Berardiego nie sprostał wicemistrzowi Turcji, Halkbankowi Ankara i przegrał 1:3.

2013-10-23 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Siatkówka amatorów: jednostronne starcia na początek

Za nami I kolejka nowego sezonu Miejskiej Ligi Siatkówki Amatorów. Każde z rozegraych już czterech spotkań rozstrzygło się w trzech setach.

2013-10-22 19:30 Autor: mkor, źródło: MLSA
2

MasterChef w hali. Siatkarze rywalizowali w kulinarnej bitwie

Takiej prezentacji Jastrzębskiego Węgla chyba nikt się nie spodziewał. Wczoraj parkiet hali widowiskowo-sportowej zamienił się w arenę zmagań, ale kulinarnych. Naprzeciw siebie stanęli trenerzy i siatkarze pomarańczowej drużyny. Kucharze musieli przygotować trzy dania: przystawkę z kuchni śródziemnomorskiej, danie główne z kuchni japońskiej oraz deser z kaszy jaglanej.

2013-10-03 09:00 Autor: pww
Prezentacja drużyny przed sezonem 2012/2013
0

Dzisiaj prezentacja i mecz siatkarzy!

Już dzisiaj siatkarze Jastrzębskiego Węgla zaprezentują się kibicom przed nowym sezonem. W planach jest także mecz towarzyski z tajemniczym, klasowym przeciwnikiem.

2013-10-01 00:00 Autor: mkor, źródło: Jastrzębski Węgiel