Jastrzębska Spółka Węglowa przygotowała wyjątkowy kalendarz na 2013 rok. W rolę modelek i modeli wcieliły się dzieci między 3 a 6 rokiem życia.

2012-11-13 00:00 Autor: pww
archiwum
0

Skra pokonana w hicie kolejki!

Siatkarzom Jastrzębskiego Węgla udało się pokonać wicemistrza Polski, Skrę Bełchatów. Po emocjonującym spotkaniu zwycięsko z rywalizacji wyszli jastrzębianie oddając rywalowi tylko jednego seta.

2012-11-04 00:00 Autor: mm
0

Zwycięstwo i awans siatkarzy Jastrzębskiego Węgla

W rewanżowym spotkaniu 1/16 Pucharu CEV Jastrzębski Węgiel w trzech setach pokonał na wyjeździe Rennes Volley i awansował do następnej rundy rozgrywek.

2012-11-01 00:00 Autor: gs
0

Jastrzębski Węgiel lepszy od Trefla

Jastrzębska drużyna świetnie zaprezentowała się przed własną publicznością w meczu z Lotosem Trefl Gdańsk. Trzy punkty powędrowały na konto Jastrzębskiego Węgla a zespół z Gdańska nie ugrał nawet seta.

2012-10-20 00:00 Autor: Lucyna Kebsol
Michał Łasko został wybrany najlepszym atakującym imprezy
0

Jastrzębski Węgiel drugi w Rzeszowie

Jastrzębski Węgiel zajął drugie miejsce w rozgrywanym w Rzeszowie III Memoriale im. Jana Strzelczyka. Wygrała Resovia, trzecie miejsce zajął Generali Unterhaching, a czwarte Fenerbahce Stambuł.

2012-09-25 00:00 Autor: gs
0

Prezentacja Jastrzębskiego Węgla 28 września

28 września o godzinie 20:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się oficjalna prezentacja zespołu Jastrzębskiego Węgla przed sezonem 2012/2013. Dzień później o 17:00 "Pomarańczowi" rozegrają pokazowy mecz z mistrzem Niemiec, Berlin Recycling Volleys.

2012-09-21 00:00 Autor: gs, źródło: mat. pras.
1

Jastrzębski Węgiel stawia na Akademię Talentów

Akademia Talentów i nowy sezon siatkarski były tematem konferencji prasowej Jastrzębskiego Węgla, która odbyła się wczoraj w siedzibie Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

2012-09-20 06:00 Autor: Patrycja Wróblewska-Wojda
Spotkanie z siatkarzami było idealną okazją do zrobienia pamiątkowych zdjęć
1

JSW kręci film. Siatkarze i mieszkańcy wystąpili jako aktorzy

W minioną sobotę Jastrzębska Spółka Węglowa kręciła na hali widowiskowo-sportowej fragment swojego najnowszego filmu promocyjnego. W charakterze aktorów wystąpili siatkarze Jastrzębskiego Węgla oraz mieszkańcy miasta.

2012-08-28 00:00 Autor: pww
0

Jastrzębski Węgiel sprzedaje pierwsze karnety

Jastrzębski Węgiel informuje, że rezerwacja i sprzedaż karnetów na mecze "Pomarańczowych" w sezonie 2012/2013 prowadzona jest dwuetapowo.

2012-08-16 00:00 Autor: Readakcja