Siatkówka

Jastrzębski Węgiel Mistrzem Polski Juniorów!
0

W emocjonującym finale Jastrzębski Węgiel pokonał MOS Wolę Warszawa 3:2. Kibice z pewnością na długo zapamiętają to spotkanie.

2017-04-09 14:37 Autor: gs
Juniorzy Jastrzębskiego Węgla w finale Mistrzostw Polski!
0

Zawodnicy Jastrzębskiego Węgla w emocjonującym półfinale pokonali ekipę z Rzeszowa. Pomarańczowi o Mistrzostwo Polski powalczą z MOS-em Wolą Warszawa.

2017-04-08 20:48 Autor: gs
Jastrzębski Węgiel bez rewelacji! Pierwsze półfinałowe spotkanie dla Kędzierzyna
0

Pierwszego półfinałowego spotkania fazy play-off PlusLigi siatkarze Jastrzębskiego Węgla nie mogą zaliczyć do udanych.  Jastrzębianie ulegli ekipie z Kędzierzyna 0:3.

2017-04-08 13:23 Autor: gs
Jastrzębski Węgiel powalczy o medale! Pewne zwycięstwo nad Bydgoszczą
0

W meczu ostatniej kolejki rundy zasadniczej Jastrzębski Węgiel pokonał Łuczniczkę Bydgoszcz 3:0 i zapewnił sobie prawo gry w półfinale mistrzostw Polski!

2017-04-01 16:42 Autor: tora, źródło: Jastrzębski Węgiel
Kadeci Jastrzębskiego Węgla zagrają o tytuł mistrzów Śląska
0

W najbliższych dniach w hali Miejskiego Ośrodka Kultury w Radlinie zostanie rozegrany Turniej Finałowy Mistrzostw Śląska Kadetów w siatkówce. W zawodach bierze udział drużyna Jastrzębskiego Węgla.

2017-02-14 18:15 Autor: df, źródło: SK Górnik Radlin
PlusLiga: jastrzębianie lepsi od ekipy z Będzina
0

W meczu 20. kolejki siatkarskiej PlusLigi drużyna Jastrzębskiego Węgla pokonała na wyjeździe zespół MKS-u Będzin i awansowała tym samym na 3. miejsce w tabeli.

2017-02-08 21:05 Autor: df, źródło: Jastrzębski Węgiel
PlusLiga: JW przywiózł komplet punktów z Bielska-Białej
0

W miniony poniedziałek siatkarze Jastrzębskiego Węgla rozegrali zaległy mecz 18. kolejki PlusLigi. Zmierzyli się w nim z drużyną BBTS-u Bielsko-Biała. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Pomarańczowych.

2017-02-02 19:15 Autor: df, źródło: Jastrzębski Węgiel
Pomarańczowi pewnie wygrali z Effectorem Kielce
0

Zespół Jastrzębskiego Węgla pokazał, że zapomniał już o porażce w rundzie finałowej Pucharu Polski. Na ligowy mecz z Effectorem Kielce nasi siatkarze wyszli skoncentrowani i bez straty seta pokonali przeciwników.

2017-01-23 16:25 Autor: df, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel wrócił bez pucharu
0

Za nami rozgrywki Pucharu Polski. Zacięty mecz Jastrzębskiego Węgla z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle rozstrzygnął się w czterech setach.

2017-01-16 08:00 Autor: df, źródło: Jastrzębski Węgiel
Pomarańczowi w finale Pucharu Polski
0

Trwa dobra passa Jastrzębskiego Węgla. Po ostatnich meczach w lidze nasi siatkarze zajmują 4. lokatę w tabeli. Natomiast w Pucharze Polski awansowali do turnieju finałowego.

2017-01-11 22:40 Autor: df, źródło: Jastrzębski Węgiel