Skra Bełchatów

0

Jastrzębski Węgiel deklasuje Skrę w Bełchatowie!

Siatkarze z Jastrzębia bełchatowski zespół pokonali już trzeci raz w tym sezonie. Tym razem w trzech setach. W  sposób najbardziej przekonujący. "Pomarańczowi" przedłużyli tym samym serię zwycięstw z rzędu do dziesięciu.

2013-01-04 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

Jastrzębski Węgiel wygrywa ze Skrą Bełchatów

Jastrzębscy siatkarze kontynuują serię zwycięstw. Tym razem pokonali na wyjeździe w spotkaniu 1/4 Pucharu Polski bełchatowską Skrę 3:2.

2012-12-29 00:00 Autor: gs
archiwum
0

Skra pokonana w hicie kolejki!

Siatkarzom Jastrzębskiego Węgla udało się pokonać wicemistrza Polski, Skrę Bełchatów. Po emocjonującym spotkaniu zwycięsko z rywalizacji wyszli jastrzębianie oddając rywalowi tylko jednego seta.

2012-11-04 00:00 Autor: mm
0

Koniec marzeń o finale. Jastrzębski zagra o brąz

Nie udało się siatkarzom Jastrzębskiego Węgla przedłużyć rywalizacji w półfinale PlusLigi. Skra wygrała trzeci mecz w Jastrzębiu i to bełchatowianie zagrają w finale ze zwycięzcą pary ZAKSA - Resovia.

2012-04-11 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
Po raz kolejny w tym sezonie Jastrzębski Węgiel musiał uznać wyższość bełchatowskiej Skry
0

W drugim meczu Skra wyraźnie lepsza

Drugie spotkanie półfinałowe Skry z Jastrzębskim Węglem dostarczyło dużo mniej emocji niż mecz numer 1. Skra wygrała pewnie 3:0 i w rywalizacji o awans do finału PlusLigi prowadzi już 2:0.

2012-04-05 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
Jacek Nawrocki mógł być zadowlony ze zwycięstwa, ale gra jego podopiecznych pozostawiała wiele do życzenia.
0

Emocje w Bełchatowie. Skra minimalnie lepsza

Po raz kolejny Skra pokonała Jastrzębski Węgiel w tym sezonie. Tym razem jednak nie poszło im tak łatwo jak w rundzie zasadniczej. O zwycięstwie zadecydował dopiero tie-break w którym lepsi byli gospodarze.

2012-04-04 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Rozpoczyna się rywalizacja o finał PlusLigi

Już jutro pierwsze spotkanie pomiędzy Skrą Bełchatów, a Jastrzębskim Węglem. Przed oboma ekipami ciężki bój o finał PLusLigi. Najbliższe dwa mecze dadzą częściową odpowiedź, która z drużyn jest w lepszej formie i bardziej zasługuje na kolejną rundę.

2012-04-03 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Skra lepsza na benefisie w Lublinie

3:2 wygrali siatkarze Skry Bełchatów z Jastrzębskim Węglem podczas benefisu Łaski i Wójtowicza w Lublinie. Mecz został zorganizowany z powodu benefisu dwóch mistrzów olimpijskich z Montrealu, Lecha Łaski oraz Tomasza Wójtowicza.

2012-03-29 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
Obie ekipy uświetnią benefis Lecha Łaski oraz Tomasza Wójtowicza
0

Jastrzębski vs. Skra na benefisie Łaski i Wójtowicza

Zanim rozpoczną się zmagania w półfinale PlusLigi, zespoły Skry oraz Jastrzębskiego zagrają na benefisie Lecha Łaski oraz Tomasza Wójtowicza.

2012-03-25 12:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Nieudany rewanż za Puchar Polski

Wynikiem 3:0 zakończył się mecz 16. kolejki PlusLigi pomiędzy Skrą Bełchatów a Jastrzębskim Węglem. Jastrzębianie niespecjalnie zagrozili Mistrzom Polski nawiązując walkę jedynie w drugim secie

2012-02-19 00:00 Autor: Mateusz Matkowski