Skra Bełchatów

Jastrzębski z nowym trenerem podbił Bełchatów
0

W meczu 18. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel z Fernando de Giorgim w roli trenera pokonał na wyjeździe PGE Skrę Bełchatów 3:2.

2018-01-21 20:45 Autor: PS
Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów
0

Wymarzone otwarcie sezonu w wykonaniu Jastrzębskiego Węgla. Pomarańczowi zwyciężyli z wicemistrzem Polski Skrą Bełchatów 3:1 i zapisali trzy punkty na swoim koncie.

2017-10-08 14:44 Autor: gs
Jastrzębski Węgiel zaprezentowany!
0

Jastrzębski Węgiel w środę zaprezentował się sympatykom klubu przed startem nowego sezonu. Prezentację drużyny Pomarańczowych poprowadził znany kabareciarz Mariusz Kałamaga.

2017-09-29 10:25 Autor: gs
Jastrzębski Węgiel zwyciężył w meczu wyjazdowym z LOTOS-em Trefl Gdańsk 3:1
0

Jastrzębski Węgiel zdobył komplet punktów w starciu z Wicemistrzem Polski

W sobotę 20 lutego siatkarzy Jastrzębskiego Węgla czekał daleki wyjazd na mecz z Wicemistrzem Polski, LOTOS-em Trefl Gdańsk. Pomarańczowi znad Bałtyku przywieźli komplet punktów, a graczem meczu został Aleksander Szafranowicz.

2016-02-22 11:30 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Mariusz Wlazły odegrał kluczową rolę w tym meczu - co do tego są zgodni niemal wszyscy
0

Jastrzębski Węgiel przegrał pierwszy półfinał. Dziś weźmie rewanż?

- W ostatniej fazie meczu decydująca okazała się zagrywka - powiedział po przegranym 2:3 meczu półfinałowym ze Skrą Bełchatów kapitan Jastrzębskiego Węgla - Michał Łasko. Jastrzębski przegrał mimo, że prowadził już w tym spotkaniu 2:1. Dzisiaj okazja do rewanżu.

2014-04-07 00:00 Autor: mkor, źródło: JW, Plus Liga
0

Jastrzębski pokonał lidera. Rozemocjonowani kibice

Jastrzębski Węgiel po meczu, który oglądało się znakomicie, pokonał lidera Plus Ligi - PGE Skrę Bełchatów 3:2.

2014-01-30 00:00 Autor: Mateusz Kornas
0

Jastrzębski prowadził, ale przegrał w Bełchatowie

Jastrzębski Węgiel przegrał prestiżowe starcie w Bełchatowie ze Skrą 1:3. - Popełnialiśmy zbyt dużo błędów w ważnych fragmentach spotkania - powiedział po meczu Lorenzo Bernardi.

2013-11-25 00:00 Autor: mkor, źródło: JKH
0

Jastrzębski Węgiel deklasuje Skrę w Bełchatowie!

Siatkarze z Jastrzębia bełchatowski zespół pokonali już trzeci raz w tym sezonie. Tym razem w trzech setach. W  sposób najbardziej przekonujący. "Pomarańczowi" przedłużyli tym samym serię zwycięstw z rzędu do dziesięciu.

2013-01-04 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

Jastrzębski Węgiel wygrywa ze Skrą Bełchatów

Jastrzębscy siatkarze kontynuują serię zwycięstw. Tym razem pokonali na wyjeździe w spotkaniu 1/4 Pucharu Polski bełchatowską Skrę 3:2.

2012-12-29 00:00 Autor: gs
archiwum
0

Skra pokonana w hicie kolejki!

Siatkarzom Jastrzębskiego Węgla udało się pokonać wicemistrza Polski, Skrę Bełchatów. Po emocjonującym spotkaniu zwycięsko z rywalizacji wyszli jastrzębianie oddając rywalowi tylko jednego seta.

2012-11-04 00:00 Autor: mm