Śląsk Wrocław

Remis GKS-u z Radunią. W środę sparing z liderem Ekstraklasy
0

W meczu 12. kolejki 2. Ligi remisujemy przy Harcerskiej z Radunią Stężyca 1:1. Jedynego gola dla GKS-u Jastrzębie, a zarazem swojego pierwszego w zielono-czarno-żółtych barwach, zdobył w tym spotkaniu Michał Bednarski.

2023-10-10 15:00 Autor: kb
Skromnie, ale zwycięsko. GKS Jastrzębie pokonał Śląsk Wrocław
0

Tylko jedna bramka padła w sobotnim spotkaniu pomiędzy GKS-em Jastrzębie a drugą drużyną Śląską Wrocław. Jastrzębianie pokonali swoich rywali i odnieśli piąte ligowe zwycięstwo w tym sezonie.

2022-09-26 09:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Napastnik Daniel Szczepan wraca do GKS-u Jastrzębie
0

Daniel Szczepan został nowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie. 25-letni napastnik przenosi się do naszego klubu na zasadzie transferu definitywnego ze Śląska Wrocław.

2020-01-14 15:02 Autor: JP, źródło: GKS
III liga: GKS 1962 Jastrzębie liderem tabeli
0

GKS 1962 Jastrzębie dopisuje kolejne trzy punkty do swojego konta! Po świetnej pierwszej połowie, w której klasycznym hat-trickiem w zaledwie pięć minut popisał się Wojciech Caniboł, jastrzębianie pokonali Śląsk II Wrocław 4:2 i awansowali na pierwsze miejsce w tabeli.

2016-08-29 08:00 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie