Szkoła Mistrzostwa Sportowego

Siatkarki JKS SMS Jastrzębie-Zdrój zwyciężyły dotychczas wszystkie mecze IV ligi siatkówki kobiet. 2 kwietnia kolejne spotkanie
0

Czwarta ligowa wygrana siatkarek JKS SMS Jastrzębie. W najbliższą sobotę kolejne spotkanie

Zawodniczki Jastrzębskiego Klubu Siatkarskiego SMS Jastrzębie po raz czwarty zwyciężyły w rozgrywkach IV ligi kobiet.

2016-03-30 09:30 Autor: ps, źródło: JKS SMS Jastrzębie
W Szkole Mistrzostwa Sportowego odbył się Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki.
0

Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki w Szkole Mistrzostwa Sportowego

21 i 22 listopada w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu-Zdroju odbył się Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu-Zdroju.

2015-12-04 14:15 Autor: ps, źródło: Szkoła Mistrz. Sport.
0

Szkoła Mistrzostwa Sportowego: kierunek na judo

Od nowego roku szkolnego 2014/2015 w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu-Zdroju rusza nowy kierunek – klasa sportowa o profilu Judo.

2014-02-24 00:00 Autor: kd; źródło: materiały prasowe
0

Siatkarze z VI LO Mistrzostwa Sportowego wywalczyli złoty medal

VI Liceum Mistrzostwa Sportowego z Jastrzębia-Zdroju zdobyło złoty medal na XII Ogólnopolskiej Licealiadzie w piłce siatkowej chłopców odbywającej się w Ostródzie.

2013-06-05 00:00 Autor: mw; źródło: jastrzebie.pl