TMH Polonia Bytom

JKH odprawiło z kwitkiem Polonie Bytom
0

Polonia Bytom prowadziła na Jastorze już 2:0, ale skuteczna pogoń hokeistów JKH, którzy w drugiej części meczu zdobyli pięć goli sprawiła, że z wygranej w stosunku 5:2 cieszyli się jastrzębianie. Ostatnie spotkanie w sezonie zasadniczym JKH rozegra w niedzielę w Nowym Targu.

2018-02-11 09:49 Autor: PS, źródło: jkh.pl
Dziura w bandzie spowodowała przerwanie meczu między JKH GKS Jastrzębie i Polonią Bytom
0

Mecz JKH przerwany po sześciu minutach. Dziś na Jastorze ostatnie spotkanie sezonu

Mecz TMH Polonia Bytom z JKH GKS Jastrzębie trwał niewiele ponad sześć minut. Wszystko zaczęło się po ataku bez krążka na Łukasza Nalewajkę, który uderzył głową w bandę i stracił na chwilę przytomność.

2015-11-15 09:15 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie w zbliżający się weekend zakończy sezon zasadniczy 2015/2016 meczami z Polonią Bytom i Zagłębiem Sosnowiec
0

Hokeiści z JKH przed dwoma ostatnimi meczami w sezonie

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie w zbliżający się weekend rozegrają dwa ostatnie mecze bieżącego sezonu Polskiej Hokej Ligi. Jastrzębski klub już wcześniej zapewnił sobie miejsce w ligowej "szóstce".

2015-11-12 15:15 Autor: ps, źródło: JKH, mat. pras.
JKH GKS Jastrzębie po zwycięstwie 1:0 nad TMH Polonią Bytom zajmuje 3 miejsce w tabeli ekstraligi
0

JKH GKS Jastrzębie znów górą - dobra passa hokeistów trwa

JKH GKS Jastrzębie podejmował u siebie zespół TMH Polonia Bytom. Jak poradzili sobie hokeiści z Jastrzębia-Zdroju, którzy przed meczem mogli pochwalić się serią trzech zwycięstw z rzędu?

2015-10-03 10:40 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie