Tomasz Kulas

Tylko 2 gole w meczu JKH GKS Jastrzębie. Niesty dla Cracovii
0

Po raz kolejny w tym sezonie Comarch Cracovia nie miała łatwej przeprawy w starciu z JKH GKS Jastrzębie. Losy spotkania pod Wawelem rozstrzygnęły się dopiero w końcowej fazie, gdy w 55. minucie wynik na 2:0 dla Pasów ustalił Damian Kapica.

2016-11-28 19:49 Autor: mż, źródło: JKH GKS
JKH GKS Jastrzebię odniósł szóste zwycięstwo z rzędu w Polskiej Hokej Lidze
0

Szóste z rzędu zwycięstwo JKH GKS Jastrzębie. W niedzielę mecz z liderem

W piątek 9 października szóste zwycięstwo z rzędu odniosła hokejowa drużyna JKH GKS Jastrzębie. Tym razem jastrzębianie pewnie pokonali na wyjeździe drużynę Nesty Toruń.

2015-10-10 08:00 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
0

Tylko skuteczność do poprawy, JKH udanie rozpoczyna sezon

- Nie zagraliśmy złego meczu, jedynym mankamentem była skuteczność - mówił po meczu z Nestą Mires Toruń - Rafał Bernacki,II trener JKH GKS-u Jastrzębie. Nasi hokeiści ograli beniaminka 4:0.

2015-09-08 00:00 Autor: mkor, źródło: JKH GKS Jastrzębie
0

JKH: ostatni test przed startem ligi zdany

JKH GKS Jastrzębie zakończyło swoje przygotowania do sezonu 2015/2016. W miniony wtorek zmierzyli się ponownie z Zagłębiem Sosnowiec i ponownie udowodnili swoją wyższość nad beniaminkiem Polskiej Hokej Ligi.

2015-09-04 19:36 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

JKH przegrał z GKS Tychy

Po mistrzu Polski, przyszedł czas na wicemistrza. Tym razem jednak jastrzębianie zagrali na wyjeździe i nie sprostali rywalowi.

2014-10-04 07:40 Autor: mkor, źródło: JKH GKS Jastrzębie
0

JKH GKS: Pewna wygrana z Unią

Bez większych problemów hokeiści JKH pokonali na własnym lodowisku Unię Oświęcim 5:1. Dzięki tej wygranej jastrzębianie powiększyli przewagę nad Cracovią, która spadła na 4. miejsce po porażce z Tychami.

2012-10-13 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

JKH GKS: Oświęcim na kolanach

Po serii porażek jastrzębscy hokeiści wygrali kolejne spotkanie sparingowe. Tym razem w Oświęcimiu pewnie wygrali z miejscową Unią.

2012-08-18 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

JKH GKS: Przegrana po karnych z Sumperkiem

Nie udało się hokeistom GKS Jastrzębie odnieść kolejnego sparingowego zwycięstwa. Tym razem po karnych ulegli czeskiemu Salith Sumperk 4:5. Spotkanie odbyło się w Nowym Jiczynie, gdzie GKS był gospodarzem

2012-08-10 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

JKH GKS: Będzie 7. mecz o brąz

Nie udało się jastrzębianom postawić kropki nad "i" wygrać z Unią na własnym lodowisku. GKS przegrał 3:4 i o brązowym medalu zadecyduje siódme spotkanie.

2012-03-18 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
Kibice JKH GKS mogli byc zadowoleni z postawy swoich ulubieńców
0

Grad goli na Jastorze. Toruń na kolanach

Wynikiem 9:1 zakończył się pojedynek między JKH GKS Jastrzębie a Nestą Toruń. Jastrzębianie nie dali większych szans przyjezdnym strzelając w trzeciej tercji aż 5 goli.

2012-01-16 00:00 Autor: Mateusz Matkowski