Turniej

Najmłodsi zawodnicy JKH GKS Jastrzębie zdobyli złoto i srebro Ogólnopolskiego Turnieju Mini Hokeja
0

Młodzi hokeiści JKH GKS Jastrzębie z medalami prestiżowych imprez

Pod koniec kwietnia młodzi zawodnicy JKH GKS Jastrzębie wzięli udział w dwóch prestiżowych zawodach- Mistrzostwach Polski juniorów oraz Ogólnopolskim Turnieju Mini Hokeja. Z obu imprez jastrzębianie przywieźli medale.

2016-05-04 09:45 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji wywalczył wicemistrzostwo Międzybranżowego Pucharu Polski w Halowej Piłce Nożnej
0

JZWiK zdobył Wicemistrzostwo Polski w Międzybranżowym Pucharze w Halowej Piłce Nożnej

19-20 marca, równocześnie w dwóch halach sportowych k. Bielska-Białej, odbył się Puchar Polski Wodociągowców i Międzybranżowy Puchar Polski w Halowej Piłce Nożnej z udziałem Jastrzębskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji.

2016-03-23 10:40 Autor: ps, źródło: JZWiK
Decathlon Business Champions League rusza 11 kwietnia. Do 20 marca potrwają zgłoszenia zakładów pracy
0

Trwają zapisy do „Decathlon Business Champions League 2016”. Zgłoś swój zakład pracy

Czy halowy zwycięzca rozgrywek „Business Champions League”, drużyna OIRP Katowice, będzie również królowała na boiskach otwartych? Czy układ sił z halowych rozgrywek będzie prezentował się podobnie na boisku trawiastym? A może do rozgrywek dołączy nowy zespół, który zwycięży turniej „DECATHLON Business Champions League”?

2016-03-07 13:30 Autor: ps, źródło: organizator
Halowa Liga Biznesu przebrnęła przez fazę grupową. OBI Jastrzębie-Zdrój awansowało do finału, natomiast Rybnik.com.pl - do finału pocieszenia
0

Halowa Liga Biznesu: runda grupowa za nami. Zobacz bramki i zagłosuj na najpiękniejsze

Halowy turniej piłki nożnej dla zakładów pracy pt. „Business Champions League” wchodzi w decydującą fazę rozgrywek, a mianowicie w fazę pucharową. W zawodach bierze udział m.in. jastrzębska drużyna OBI oraz Rybnik.com.pl, w skład w którego wchodzą ludzie związani z grupą tuPolska i portalem tuJastrzębie.

2016-01-08 10:22 Autor: ps, źródło: Halowa Liga Biznesu, mat. pras.
1

Bokserskie emocje już w sobotę

W najbliższy weekend w hali widowiskowo-sportowej odbędzie się niecodzienny turniej. Z okazji 50-lecia miasta na ringu staną bokserzy i bokserki.

2013-10-02 05:00 Autor: pww
0

Klub Kaktus: bitwy na dużych planszach

W klubie Kaktus w ubiegłą niedzielę odbył się turniej gier bitewnych zatytułowany „Warmachine&Hordes”.

2013-08-27 00:00 Autor: km; źródło: materiały prasowe
0

Niebawem wakacyjny turniej piłki nożnej

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza roczniki 1997,1998,1999 na Turniej Piłki Nożnej z okazji Rozpoczęcia Wakacji 2013.

2013-06-25 00:00 Autor: mw; źródło: materiały prasowe
0

Żaki JKH w półfinale międzywojewódzkich mistrzostw

Po zaciętym spotkaniu, które decydowało o awansie do półfinału Międzywojewódzkich Mistrzostw Żaków Starszych hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali Stoczniowca Gdańsk 5:4. W sobotę o godzinie 11:00 podopieczni Marka Chrabańskiego zagrają o finał z MOSM Tychy.

2013-04-19 00:00 Autor: mw; źródło: jkh.pl
0

Młodzi hokeiści zagrali z okazji 50 lat miasta

6 i 7 kwietnia na lodowisku Jastor rozegrany został Międzynarodowy Turniej Hokeja na Lodzie Żaków Młodszych. Zawody hokejowe zorganizowane zostały z okazji 50-lecia miasta Jastrzębie-Zdrój.

2013-04-08 00:00 Autor: mw
0

Seger Cup: OBI Jastrzębie-Zdrój zajęło drugie miejsce

24 marca w hali sportowo – widowiskowej w Boguszowicach drużyny uczestniczące w VII edycji Halowej Ligi Biznesu wzięły udział w turnieju piłki nożnej pt.” SEGER Cup 2013”.

2013-03-28 00:00 Autor: Marcin Maguda