Unia Oświęcim

JKH pokonało Unię. Jastrzębianie zagrają w Pucharze Polski!
0

Pierwszy cel na sezon 2023/24 został zrealizowany! Hokeiści JKH GKS Jastrzębie zagrają w turnieju finałowym o Puchar Polski w Krynicy, a to za sprawą niedzielnego zwycięstwa w Oświęcimiu. Co więcej, JKH awansował na pozycję wicelidera Tauron Hokej Ligi. Piękny to był wieczór przy Chemików, choć rozpoczął się od bardzo smutnej uroczystości...

2023-10-30 12:00 Autor: KB
Unia lepsza od JKH. Porażka w ostatnim meczu tego roku
0

W ostatnim meczu tego roku zawodnicy JKH GKS-u Jastrzębie przegrali na własnej tafli z liderem, Unią Oświęcim. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla gości.

2022-12-22 09:15 Autor: KB, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Twierdza lidera zdobyta. JKH GKS Jastrzębie wygrywa w Oświęcimiu
0

Do tego, że hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie strzelają w tym sezonie mało bramek już się przyzwyczailiśmy. Nie inaczej było we wczorajszym meczu z liderem, Unią Oświęcim. Jedno trafienie, i to już z 7. minuty wystarczyło do zwycięstwa w całym spotkaniu. Twierdza lidera zdobyta, to była pierwsza porażka Unii w tym sezonie.

2022-10-19 15:00 Autor: KB, źródło: jkh.pl
Nieudany weekend JKH. Dwie minimalne porażki
0

Za nami weekend pełen hokejowych emocji w wykonaniu zawodników JKH GKS Jastrzębie. W piątek jastrzębianie mierzyli się z Mistrzami Polski z Katowic. Ten mecz był godny derbów, ostatecznie to katowiczanie wygrali 3:2. W niedzielę natomiast na Jastorze po dogrywce lepsza od JKH okazała się Unia Oświęcim.

2022-10-17 15:00 Autor: KB
Nadal bez wygranej. JKH przegrywa w Oświęcimiu
0

Takiej serii nie spodziewał się nikt. Czwarta porażka z rzędu stała się faktem w piątkowy wieczór w Oświęcimiu. Hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie po raz kolejny nie byli w stanie zdobyć bramki przegrali 3:0 z Unią.

2022-09-19 13:00 Autor: KB, źródło: jkh.pl
Unia Oświęcim pokonana JKH znowu zwycięskie
0

Ważne trzy punkty wywalczyli w Oświęcimiu hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Podopieczni Roberta Kalabera nie poszli na żadne ustępstwa i wygrali 4:1.

2018-01-27 09:15 Autor: PS, źródło: jkh.pl
Grad trafień i porażka w ostatniej minucie JKH-Unia Oświęcim
0

Konfrontacja JKH z Unią Oświęcim przyniosła kolejną dawkę emocji. Hokeiści obu zespołów zafundowali kibicom wspaniałe widowisko, niestety JKH musiało dzisiaj przełknąć gorycz porażki. Jastrzębianie szanse na punkty stracili w ostatnich minutach spotkania.

2018-01-09 19:34 Autor: PS
Hokeiści JKH GKS Jastrzębie przełamali fatalną passę porażek i pokonali Unię Oświęcim 3:1
0

Przełamanie hokeistów JKH w Oświęcimiu

Setny mecz w lidze pod wodzą Roberta Kalábera okazał się przełomowy. Hokeiści JKH GKS Jastrzęnie pokonali na wyjeździe Unię Oświęcim i przerwali tym samym pasmo dziewięciu kolejnych porażek.

2016-01-25 10:30 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Porażka 1:2 z Unią Oświęcim przedłużyła czarną passę hokeistów JKH GKS Jastrzębie do sześciu
0

Czarna seria hokeistów JKH GKS Jastrzębie trwa. Już jutro mecz z Cracovią

Sześć spotkań bez zwycięstwa - to czarna seria hokeistów JKH GKS Jastrzębie, którzy w najbliższy wtorek, czyli już jutro, zmierzą się na wyjeździe z Comarchem Cracovia.

2016-01-11 10:00 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie w wyjazdowym meczu pokonał Unię Oświęcim 4:3
0

JKH GKS Jastrzębie zwycięża w Oświęcimiu. Dziś na Jastorze Comarch Cracovia

Komplet trzech punktów wywożą z Oświęcimia hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy po niezwykle zaciętym pojedynku pokonali Unię 4:3. Decydująca bramka padła na początku trzeciej odsłony, gdy przed bramką gospodarzy zimną krew zachował Juraj Petro.

2015-12-13 12:15 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie