Warta Poznań

Nieudany powrót do gry piłkarzy GKS-u
0

W pierwszym spotkaniu po wznowieniu rozgrywek GKS Jastrzębie uległ przy Harcerskiej Warcie Poznań 1:2. Jedynego gola dla GKS-u zdobył Petr Galuska.

2020-06-05 16:48 Autor: red, źródło: GKS Jastrzębie
GKS kolejny raz remisuje mecz. Punktami dzieli się z Wartą Poznań
0

Trzeci remis zanotowali zawodnicy GKS-u Jastrzębie na meczu wyjazdowym w Grodzisku Wielkopolskim. Tym razem podziałem punktów zakończyło się spotkanie z liderem tabeli, Wartą Poznań. Bramkę dla GKS-u zdobył w szóstej minucie doliczonego czasu gry Adam Wolniewicz z rzutu karnego.

2019-08-26 13:28 Autor: WJ, GKS
Trzy punkty pojechały do Poznania
0

W meczu 26. kolejki II ligi GKS przegrał przy Harcerskiej z Wartą Poznań 0:2. Była to pierwsza porażka zespołu Jarosława Skrobacza na własnym terenie od 7 października 2017 roku.

2018-04-15 12:57 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
W sobotę GKS kontra Warta
0

Już tylko 48 godzin dzieli nas od kolejnego meczu GKS-u Jastrzębie. W hicie kolejki na II-ligowych boiskach drużyna Jarosława Skrobacza zmierzy się z Wartą Poznań.

2018-04-12 16:42 Autor: PS
II liga: Warta Poznań przerywa serię GKS-u Jastrzębie
0

W 9 kolejce II ligi piłkarze Jarosława Skrobacza pierwszy raz w tym sezonie musieli uznać wyższość swoich rywali. Porażka 0:1 z Wartą Poznań, przerwała serię 8 spotkań bez porażki.

2017-09-16 21:07 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com