Wigry Suwałki

GKS - Wigry: 3 punkty zostają w Jastrzębiu
0

GKS Jastrzębie pokonuje przy Harcerskiej Wigry Suwałki 1:0. Jedynego gola w spotkaniu zdobył w 35. minucie Jakub Wróbel.

2019-10-23 10:22 Autor: źródło: GKS Jastrzębie
Mecz GKS Jastrzębie z Wigrami przełożony
0

Mecz GKS Jastrzębie - Wigry Suwałki został przesunięty na 22 października.

2019-10-10 09:00 Autor: AM; GKS Jastrzębie
Półfinał nie dla nas. GKS kończy udział w Pucharze Polski z podniesioną głową
0

GKS 1962 Jastrzębie zremisował w Suwałkach z Wigrami 1:1. Jedynego gola dla jastrzębian zdobył w 46 minucie Damian Tront.

2016-11-30 19:52 Autor:
Decydujące starcie w Pucharze Polski
0

Już w środę o godzinie 17.30 na stadionie w Suwałkach rozstrzygnie się sprawa awansu do półfinału Pucharu Polski. Wigry Suwałki podejmą GKS 1962 Jastrzębie.

2016-11-29 19:42 Autor:
GKS 1962 Jastrzębie: niewiele zabrakło, by zremisować z Wigrami
0

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym Pucharu Polski rozegranym w Jastrzębiu-Zdroju przegrywamy z Wigrami Suwałki 1:2. Jednak to nie koniec przygody GKS-u z rozgrywkami pucharowymi. Pod koniec listopada w Suwałkach nasi piłkarze rozegrają rewanżowe spotkanie.

2016-10-25 18:15 Autor: df, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
Czy GKS 1962 Jastrzębie odniesie historyczny sukces w Pucharze Polski? Dowiemy się już jutro
0

Jutro wielki dzień dla jastrzębskiej piłki. GKS 1962 Jastrzębie zagra w 1/4 finału Pucharu Polski z drużyną Wigry Suwałki. Czy nasi piłkarze pokonają przeciwników i zagrają w półfinale pucharu? Przypomnijmy sobie jak obie drużyny radziły sobie w tegorocznych rozgrywkach.

2016-10-24 18:45 Autor: df, źródło: GKS 1962 Jastrzębie