Wisła Ustronianka

0

Piłkarz GieKSy: zszedł stres i wszyscy widzieli co się stało

Ustrzelił klasycznego hat-tricka i był zmieniany przy owacji kibiców. - Realizujemy to, co ćwiczymy na treningach - mówił po meczu GKS-u 1962 Jastrzębie z Wisłą Ustronianka jeden z bohaterów spotkania Wojciech Caniboł.

2014-03-24 18:30 Autor: mkor
0

Deklasacja! GKS znakomicie przygotowany do wiosny

GKS 1962 Jastrzębie rozgromił na własnym boisku Wisłę Ustronianka aż 9-1! To był prawdziwy festiwal dla kibiców - w obu połowach padło po pięć bramek. A dobre wieści doszły także z Pszczyny, gdzie Iskra przegrała z Kupińskim.

2014-03-23 08:41 Autor: mkor
0

GKS 1962 Jastrzębie miażdzy Wisłę!

To miał być mecz o wiele trudniejszy od poprzedniego. Okazało się jednak, że było równie łatwo. GKS 1962 Jastrzębie pokonał na wyjeździe Wisłe Ustronianka aż 5-0.

2013-08-15 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
Kamil Gorzała zagrał fantastyczny mecz w Pszowie
0

Trener GKS-u 1962: czerwona kartka była ewidentna

Nie milkną echa pierwszego w nowym sezonie meczu GKS-u 1962 Jastrzębie. – Założyliśmy, że będziemy walczyć o awans od pierwszego meczu. Pierwszy mecz to potwierdził – mówi nam trener Grzegorz Łukasik.

2013-08-13 00:00 Autor: Mateusz Kornas
0

GKS remisuje i zostaje w IV lidze

W meczu ostatniej kolejki jastrzębianie zremisowali na wyjeździe z Wisłą Ustronianką 1:1. Tym samym nie spełniły się marzenia kibiców o awansie do III ligi.

2013-06-28 00:00 Autor: mw; źródło: gksjastrzebie.com
0

\"Boiskowe frajerstwo\". GKS przegrywa na zakończenie rundy jesiennej

Jeszcze nie opadły emocje związane ze środowym meczem z Góralem Żywiec, a już piłkarzy GKS-u Jastrzębie czekała kolejna potyczka o ligowe punkty. Potyczka nieudana. W ostatnim meczu rundy jesiennej jastrzębianie przegrali na własnym boisku z Wisłą Ustronianka 1:2.

2012-11-10 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

GKS Jastrzębie wygrywa z Wisłą Ustronianka

W ostatnim meczu sezonu na własnym boisku GKS 1962 Jastrzębie wygrał z Wisłą Ustronianka 3:2.

2012-06-06 00:00 Autor: gs
Szymon Prostacki był załamany po meczu. To przez jego błąd GKS nie zwyciężył w Wiśle.
0

GKS Jastrzębie remisuje w Wiśle

Fatalny błąd Szymona Prostackiego zdecydował, że GKS nie wywiózł z Wisły trzech punktów. Jastrzębianie w 90. minucie spotkania stracili bramkę po uderzeniu z 60 metrów.

2011-11-06 00:00 Autor: Grzegorz Sekita