Wygrana GKS Jastrzębię

Wygrana GKS-u Jastrzębie z Pogonią
0

GKS Jastrzębie wygrał 3:1 z Pogonią Siedlce w ramach 8 kolejki II Ligi. Dwa gole dla gospodarzy strzelił Daniel Stanclik.

2022-08-29 11:00 Autor: AM
GKS Jastrzębie wygrywa z Podbeskidziem
0

W zaległym meczu 14. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie pokonał przy Harcerskiej Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1! Gola na wagę trzech punktów zdobył w 88. minucie Adam Żak!

2018-10-25 08:38 Autor: szuM, źródło: GKS Jastrzębie
GKS z kolejną wygraną na wyjeździe
0

Po niezwykle emocjonującej końcówce meczu GKS pokonał na wyjeździe Bytovię Bytów 2:1. Decydującego gola zdobył w czwartej minucie doliczonego czasu gry fantastycznym uderzeniem Adam Żak, dla którego była to premierowa bramka w zespole.

2018-10-08 08:40 Autor: szuM, źródło: gksjastrzebie.com
GKS Jastrzębie w I lidze!
0

GKS Jastrzębie pokonał Legionovię Legionowo 3:1. Wygrana ta spowodowała, że drużyna z Jastrzębia po 9 latach wróciła do I ligi!

2018-05-21 09:00 Autor: szuM, źródło: gksjastrzebie.com
GKS przywozi 3 punkty z Puław
1

GKS Jastrzębie pokonał w meczu wyjazdowym Wisłę Puławy 1:0. Gola na wagę 3 punktów zdobył Kamil Szymura.

2018-04-23 16:58 Autor: szuM, źródło: gksjastrzebie.com