Wygrana JKH

JKH wraca do walki o półfinał
0

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz drugi pokonali TatrySki Podhale Nowy Targ. Tym razem mecz rozstrzygnął się w trzech tercjach. W ćwierćfinałowej rywalizacji każda z drużyn skorzystała z atutu własnego lodowiska i wygrała po dwa mecze.

2018-03-02 08:31 Autor: PS, źródło: jkh.pl
JKH odprawiło z kwitkiem Polonie Bytom
0

Polonia Bytom prowadziła na Jastorze już 2:0, ale skuteczna pogoń hokeistów JKH, którzy w drugiej części meczu zdobyli pięć goli sprawiła, że z wygranej w stosunku 5:2 cieszyli się jastrzębianie. Ostatnie spotkanie w sezonie zasadniczym JKH rozegra w niedzielę w Nowym Targu.

2018-02-11 09:49 Autor: PS, źródło: jkh.pl
Unia Oświęcim pokonana JKH znowu zwycięskie
0

Ważne trzy punkty wywalczyli w Oświęcimiu hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Podopieczni Roberta Kalabera nie poszli na żadne ustępstwa i wygrali 4:1.

2018-01-27 09:15 Autor: PS, źródło: jkh.pl
Trzy punkty dla JKH w meczu z Janowem
0

W spotkaniu 33. kolejki Polskiej Hokej Ligi podopieczni Roberta Kalabera pokonali na własnym lodowisku Anteo Naprzód Janów 4:2.

2018-01-21 20:31 Autor: PS, źródło: jkh.pl
JKH zgarnia kolejne punkty - setka Laszkiewicza
0

Wygraną 3:2 zakończyło się niedzielne spotkanie JKH GKS Jastrzębie z GKS-em Tychy. W drugiej tercji spotkania 100 trafienie w barwach JKH zaliczył Leszek Laszkiewicz.

2018-01-07 19:59 Autor: PS