ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Lider Plus Ligi, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, okazał się za mocny dla siatkarzy Jastrzębskiego Węgla, którzy ulegli u siebie 0:3
0

Lider siatkarskiej Plus Ligi za mocny dla jastrzębian

W sobotę 12 marca w Jastrzębiu-Zdroju siatkarze Jastrzębskiego Węgla podejmowali lidera Plus Ligi - ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Rywale okazali się zbyt mocni i wygrali mecz 3:0. W spotkaniu nie wystąpił kontuzjowany Michal Masny.

2016-03-13 12:00 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel przegrał 1:3 w meczu wyjazdowym przeciwko Cuprumowi Lubin. 12 marca do Jastrzębia-Zdroju zawita ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
0

Jastrzębscy siatkarze po zaciętym meczu przegrywają w Lubinie. W sobotę mecz z liderem

W środę 9 marca Jastrzębski Węgiel zagrał mecz wyjazdowy Plus Ligi, w którym przeciwnikiem była drużyna Cuprum Lubin. Jastrzębianie po niezwykle zaciętej walce, szczególnie w II secie, przegrali 1:3.

2016-03-10 09:00 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel zwyciężył w rozgrywkach Młodej Ligi pokonując w niezwykle emocjonjącym finale zespół z Radomia
0

Młoda Liga zakończona zwycięstwem Jastrzębskiego Węgla

W minioną niedzielę w Krapkowicach zakończył się turniej finałowy o mistrzostwo Młodej Ligi. W dramatycznym finale Jastrzębski Węgiel pokonał drużynę RCS Cerradu Czarni Radom 3:2, mimo że radomianie prowadzili już 2:0 w setach, a w tie-breaku mieli dwa meczbole.

2016-03-08 11:00 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel przegrał ćwierćfinałowy mecz Pucharu Polski 0:3. Przeciwnikiem była drużyna ZAKSY Kędzierzyn-Koźle
0

Jastrzębski Węgiel przegrywa w ćwierćfinale Pucharu Polski. W środę kolejny mecz ligowy

W meczu siatkarskiego Pucharu Polski zawodnicy Jastrzębskiego Węgla musieli uznać wyższość lidera Plus Ligi. Jastrzębianie przegrali 0:3 i odpadli w ćwierćfinale rozgrywek. W środę 10 lutego Pomarańczowi zagrają na wyjeździe z BBTS Bielsko-Biała.

2016-02-08 09:00 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Siatkarze Jastrzębskiego Węgla przegrali w środę mecz ligowy z liderem Plus Ligi ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle
0

Lider Plus Ligi za mocny dla Jastrzębskiego Węgla

Lider siatkarskiej Plus Ligi, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, okazał się zbyt mocnym zespołem dla Jastrzębskiego Węgla, który przegrał wyjazdowe spotkanie 0:3. W sobotę kolejny mecz - tym razem rywalem będzie Cuprum Lubin.

2015-12-10 11:00 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel zwycięża ''do zera'' drugi mecz z rzędu - tym razem rywalem była Łuczniczka Bydgoszcz
0

Drugi z rzędu mecz Jastrzębskiego Węgla bez straty seta

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla po raz drugi wygrali z rywalami bez straty seta. Po zwycięstwie 3:0 nad AZS-em Częstochowa przyszła pora na Łuczniczkę Bydgoszcz.

2015-12-08 08:00 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel zagrał w meczu towarzyskim z reprezentacją Kataru.
0

Jastrzębski Węgiel grając mecze sparingowe przygotowuje się do nowego sezonu

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla rozegrali mecze kontrolne w ramach przygotowań do nowego sezonu. Najpierw rozegrali w Raciborzu międzynarodowy towarzyski turniej o puchar Prezydenta Miasta Racibórz, a dzień później przeciwnikami jastrzębskich siatkarzy była...reprezentacja Kataru!

2015-10-07 12:00 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
0

Ważne zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla

Na takie zwycięstwo w Jastrzębiu czekali. Po niezbyt przekonującym początku sezonu, drużyna Roberto Piazzy znakomicie zagrała w starciu z ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle i wygrała 3:1. Świetny występ zanotował Michał Łasko.

2014-10-25 00:00 Autor: mkor, źródło: Jastrzębski Węgiel
0

Ukochali brąz. Jastrzębie trzecią drużyną Plus Ligi!

Po sobotniej porażce nie było łatwo - mówią w szeregach Jastrzębskiego Węgla. Mimo tego, Łasko i spółka odnieśli w niedzielę trzecie zwycięstwo z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle i zdobyli brązowe medale Plus Ligi.

2014-04-28 07:32 Autor: mkor, źródło: JW
0

Jastrzębski Węgiel: nic za darmo. brązowe medale coraz bliżej

Po dwóch setach drugiego meczu o brąz Plus Ligi, zawodnicy Jastrzębskiego Węgla mogli być już myślami pod prysznicem. Potem spotkanie nabrało jednak rumieńców, które trudno było przewidzieć.

2014-04-24 07:52 Autor: mkor, źródło: JW