Zawody

0

Pływacy z H2O przywieźli z Berlina wyróżnienia

W miniony weekend odbyły się Międzynarodowe Zawody Pływackie Berlin 2013. Uczestniczyła w nich reprezentacja z Jastrzębia-Zdroju.

2013-03-05 00:00 Autor: pww
Marta Wullert
1

Jastrzębianie wrócili ze złotem z Korei

Reprezentacja Olimpiad Specjalnych Polska zdobyła 46 medali na X Światowych Zimowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w koreańskim PyeongChang. W gronie laureatów znaleźli się m.in. uczniowie z jastrzębskiego Zespołu Szkół nr 9, którzy z Korei wrócili ze złotymi medalami.

2013-02-21 06:00 Autor: pww; źródło: UM w Jastrzębiu-Zdroju
2

Slalom rodzinny o puchar prezydenta za nami

Już po raz szósty jastrzębianie próbowali swoich sił w Slalomie Rodzinnym o Puchar Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój.

2013-02-11 00:00 Autor: pww; źródło: UM w Jastrzębiu-Zdroju
5

Jastrzębianie przywieźli z Białki Tatrzańskiej dobre wspomnienia

Narty, snowboard, wieczór góralski z regionalnym jadłem, relaks w basenach termalnych. Na te wszystkie atrakcje mogli liczyć mieszańcy Jastrzębia-Zdroju i okolic, którzy od 1 do 3 lutego uczestniczyli w Jastrzębskich wypadach do Białki Tatrzańskiej.

2013-02-04 00:00 Autor: Patrycja Wróblwska-Wojda
0

Sebastian Urbanek brązowym medalistą Mistrzostw Śląska

Brązowy medal Mistrzostw Śląska w kategorii Junior Młodszy wywalczył Sebastian Urbanek w biegu na 60m.

2013-01-25 00:00 Autor: mw
0

UKS ZSZ-Jedynka zwycięzcą Klubowego Pucharu Śląska

Puchar Śląska w biegach na orientację za rok 2012 należy do jastrzębskiej „Jedynki”.

2013-01-10 00:00 Autor: Anna Kołeczko
0

Ratownicy z Boryni odnieśli międzynarodowy sukces

Ratownicy z KSRG Borynia zajęli 5. miejsce w VIII Międzynarodowych Zawodach Zastępów Ratowniczych w Doniecku na Ukrainie. W imprezie startowało 26 ekip z 14 krajów. Ratownicy z Jastrzębskiej Spółki Węglowej w klasyfikacji generalnej zajęli najlepsze spośród wszystkich pięciu zastępów reprezentujących Polskę.

2012-10-09 06:00 Autor: pww; źródło: jsw.pl
0

Pobiegli 10 km ulicami Jastrzębia

Dominika Napieraj z czasem 36,29 i Radosław Kleczek z czasem 31,39 to zwycięzcy Międzynarodowego Biegu Ulicznego na 10 km – Jastrzębska Dziesiątka. Bieg odbył się wczoraj, na Alei Piłsudskiego i Jana Pawła II.

2012-09-24 00:00 Autor: pww; źródło: UM w Jastrzębiu-Zdroju
1

Ratownicy z Boryni walczą o mistrzowski tytuł

Od 9 września w Doniecku na Ukrainie odbywają się VIII Międzynarodowe Zawody Ratownictwa Górniczego.

2012-09-11 06:00 Autor: pww; źródło: jsw.pl
0

Jastrzębie Go High już w ten weekend

Już po raz trzeci do Jastrzębia-Zdroju zjadą się miłośnicy sportów ekstremalnych, zaciętej rywalizacji i adrenaliny. 18 i 19 sierpnia w skateparku przy ul. Turystycznej odbędzie się impreza Jastrzębie Go High – zawody rolkowe i rowerowe BMX.

2012-08-09 09:00 Autor: Redakcja