Zwycięstwo

III liga: GKS ratuje zwycięstwo w ostatnich minutach meczu
0

GKS 1962 Jastrzębie dopisuje do swojego konta kolejne trzy punkty. Po ciężkim meczu jastrzębianie pokonali Falubaz Zielona Góra 2:1, a bohaterem meczu został Daniel Szczepan, który zdobył zwycięskiego gola w 87. minucie spotkania, w efekcie czego GKS pozostaje liderem tabeli.

2016-09-12 08:00 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
JKH zwycięskim sparingiem kończy okres przygotowawczy. Start nowego sezonu w najbliższą niedzielę
0

Skuteczny rewanż odnotowali hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy zwycięstwem 2:0 nad KH GKS Katowice zakończyli okres przygotowawczy do sezonu 2016/2017. Gole dla młodej ekipy Roberta Kalabera zdobyli Dominik Paś i Radosław Nalewajka.

2016-09-07 09:00 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
III liga: GKS 1962 kontynuuje świetną passę
0

Piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie pewnie pokonali w wyjazdowym meczu 7. kolejki Ruch Zdzieszowice i pozostają liderem rozgrywek.

2016-09-05 18:00 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
III liga: GKS 1962 Jastrzębie liderem tabeli
0

GKS 1962 Jastrzębie dopisuje kolejne trzy punkty do swojego konta! Po świetnej pierwszej połowie, w której klasycznym hat-trickiem w zaledwie pięć minut popisał się Wojciech Caniboł, jastrzębianie pokonali Śląsk II Wrocław 4:2 i awansowali na pierwsze miejsce w tabeli.

2016-08-29 08:00 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
IV liga: drugie zwycięstwo Granicy. Trzeci mecz bez porażki w sezonie
0

W miniony weekend IV-ligowa Granica Ruptawa podejmowała u siebie drużynę Krupińskiego Suszec i wywalczyła komplet punktów.

2016-08-23 12:50 Autor: ps, źródło: mat. pras. / Granica Ruptawa
III liga: seria meczów bez porażki GKS-u 1962 Jastrzębie trwa
0

W wyjazdowym meczu piątej kolejki III ligi GKS 1962 Jastrzębie zmierzył się z Piastem Żmigród. Jastrzębianie zwyciężyli, czym przedłużyli passę meczów ligowych bez porażki do pięciu.

2016-08-22 12:35 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
III liga: udana inauguracja GKS-u 1962 Jastrzębie
0

GKS 1962 Jastrzębie pokonał w inauguracyjnym meczu wyjazdowym III ligi drużynę KGHM ZANAM Polkowice 2:1. Decydujący gol padł w ostatniej minucie.

2016-08-01 11:00 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
GKS 1962 Jastrzębie pokonuje faworyta w rundzie wstępnej Pucharu Polski
0

W sobotę 16 lipca drużyna GKS-u 1962 Jastrzębie pokonała w rundzie wstępnej Pucharu Polski faworyzowaną Olimpię Grudziądz 1:0.

2016-07-18 13:00 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
GKS 1962 Jastrzębie pewnie pokonał w meczu sparingowym Unię Turzę Śląską 4:1
0

GKS 1962 Jastrzębie pewnie pokonuje beniaminka III ligi w pierwszym sparingu

W rozegranym 12 lipca meczu sparingowym zespół GKS-u 1962 Jastrzębie wysoko pokonał beniaminka III ligi - Unię Turzę Śląską.

2016-07-13 12:23 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
Siatkarze Akademii Talentów JW z III LO im. Zbigniewa Herberta w Zorach wygrali licealiadę w Ostródzie
0

Żorscy licealiści z Akademii Talentów Jastrzebskiego Węgla zwycięzcami ogólnopolskiej licealiady

W miniony weekend uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego im. Zbigniewa Herberta w Żorach, reprezentujący Akademię Talentów Jastrzębskiego Węgla, rywalizowali w XV Ogólnopolskiej Licealiadzie w piłce siatkowej chłopców OSTRÓDA 2016.

2016-06-02 11:15 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel