3 medale dla pływaków H2O na Mistrzostwa Śląska w pływaniu 10-latków

Udany start na Mistrzostwach Śląska w pływaniu mają za sobą 10-latkowie z jastrzębskiego klubu H2O. Dwa srebrne i jeden brązowy medal zdobyła Natalia Grech.

W imprezie na poziomie województwa śląskiego wzięło udział ponad 300 młodych zawodników i zawodniczek z 30 klubów pływackich.

Cieszy fakt, że Natalia Grech w ciągu roku zdobyła 7 medali na pływackich Mistrzostwach Śląska dzieci 10-letnich. Ostatnio także w Dąbrowie Górniczej w czerwcu br. zdobyła 4 medale. Wygrała wtedy wyścigi na 100 metrów stylem grzbietowym, była druga na 100 metrów stylem klasycznym i 100 metrów stylem zmiennym oraz trzecia na 50 metrów stylem klasycznym. Jest to dla nas duży sukces – zaznacza dumny prezes klubu Grzegorz Mosoń.

W zawodach udział wzięli również: Martyna Mosz, Nikola Cichoń, Filip Janus, Kacper Grabowski, Jakub Ruman, Dawid Ciba, Filip Midura, Konrad Cieśla, Julian Domin.