Wiadomości
Akcja policji w Parku Zdrojowym. Spędź bezpiecznie ostatnie dni wakacji
Choć za kilka dni wakacje dobiegają końca, to niektórzy z nas dalej korzystają z uroków lata. O to by reszta wakacji minęła bezpiecznie, zadbała jastrzębska policja. Opowiadali jak bezpiecznie spędzić ostatnie dni wakacji.
Policjanci z Jastrzębia-Zdroju zawitali wczoraj (27.08) w Parku Zdrojowym. Rozmawiali oni z dziećmi i młodzieżą wypoczywającą w parku. W czasie prelekcji radzili, ostrzegali i uczyli, jak bezpiecznie wypoczywać nad wodą. Przestrzegli przed potencjalnymi zagrożeniami.
Głównym celem akcji jest propagowanie właściwego zachowania na akwenach. Policjanci mówili o zasadach bezpiecznej kąpieli, bezpiecznym żeglowaniu oraz uprawianiu sportów wodnych. Efektem ma być zmniejszenie liczby utonięć.
Zobacz także
- Akcja została wpisana do Harmonogramu działań na rok 2020 w ramach Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań „Razem bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka na lata 2018 – 2020 - informuje asp. Halina Semik.
Na koniec wszyscy otrzymali od mundurowych upominki. Spotkanie zostało zorganizowane w myśl ogólnopolskiej akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą". Projekt realizowany jest na terenie całego kraju do września.
Zobacz także
Komentarze (0):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
-
Tragedia w sylwestrową noc. Młody chłopak wyskoczył z 5. piętra
7938 -
Niszczyli ławki w Inhalatorium. Policja publikuje zdjęcia
3467 -
Jastrzębie: w tych punktach zaszczepimy się przeciwko COVID-19
3400 -
Zaginął 39-latek z osiedla Pionierów
3199 -
Czy górnicy muszą się szczepić na covid-19, żeby pracować?
2378
Najwyżej oceniane
-
40-letni jastrzębianin znęcał się nad żoną i córką
+30 / -2 -
Mieszkanka Jastrzębia-Zdroju świętuje 100 lat!
+15 / -0 -
17-latkowie niszczyli znak drogowy. Przechodzień pobity, bo zwrócił im uwagę
+11 / -0 -
Kolejna stulatka w Jastrzębiu. Poznajcie receptę na długowieczność!
+10 / -1 -
Grupa „Speed”: samochód 19-latka wydawał okropny hałas
+9 / -0
Najczęściej komentowane
-
Były prezes JSW odpiera zarzuty o niegospodarność
3 -
Zwierzęta tak samo chorują i umierają z powodu smogu
2 -
Prezes Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej pozwał Andrzeja Dudę
2 -
40 tysięcy na turystykę dla organizacji pozarządowych. Trwa nabór wniosków
2 -
Niszczyli ławki w Inhalatorium. Policja publikuje zdjęcia
1
Alert tuJastrzebie.pl
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert