Bezbramkowy remis GKS-u w sparingu z Rakowem

W drugim meczu sparingowym tej zimy piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie bezbramkowo zremisowali z pierwszoligowym Rakowem Częstochowa.

W pierwszej połowie na boisku rządzili gospodarze z Częstochowy. Pierwszoligowiec stworzył sobie kilka dobrych sytuacji do zdobycia bramki i osiągnął dużą przewagę lecz nie przekuł tego w zdobycz bramkową.

Druga odsłona nie przyniosła zmian, nadal to Raków był drużyną lepszą. Drugie 45 minut nie przyniosło zbyt wielu dogodnych okazji do zdobycia bramki i spotkanie zakończyło się remisem.

Kolejny sparing jastrzebianie rozegrają 27. stycznia w Kluczborku z miejscowym MKS-em o godz. 12:00.

Raków Częstochowa - GKS 1962 Jastrzębie 0:0 (0:0)

Raków : Kos (46. Henger) -Mondek (46. Mesjasz), Niewulis (46. Pajnowski), Rachmanow (46. Góra),Penninkangas (79. Krzyżak) - Malinowski (46. Oziębała), Figiel (46. Łabojko), Sapała (46. Radwański), Zachara (46. Wójcik, 84. Penninkangas), Tomalski (46. Boateng) - Czerkas (46. Embaló).

GKS (I połowa): Szelong - Mazurkiewicz, Szymura, Pacholski, Weis (20. Zajączkowski), Gancarczyk, Jaroszek (30. Caniboł), Ruda, Ali, Jadach, Chambon.

GKS (II połowa): Drazik - Kulawiak, Szymura, Pacholski, Mazurkiewicz (85. Lorenc), Zajączkowski, Caniboł (77.  Gancarczyk), Ruda (57. Jaroszek), Szczęch, Jadach (73. Łaski), Chambon (57. Dzida).