Boks: Laura Grzyb wicemistrzynią Europy

2011-09-03, Autor: Redakcja

Zawodniczka BKS-u Jastrzębie Laura Grzyb wywalczyła srebrny medal na odbywających się w rosyjskim Orienburgu III Mistrzostwach Europy Juniorek i Kadetek w boksie.

Startująca w kategorii do 52 kg kadetek jastrzębska zawodniczka przegrała w finałowym pojedynku przez techniczny nokaut w II rundzie z Rumunką Ioaną Lavinią Merą. Nie udało się tym samym powtórzyć półfinałowego rezultatu i odnieść kolejnego zwycięstwa. W półfinale Laura Grzyb pokonała na punkty reprezentantkę Rosji Adolinę Zarubinę - 15:10.

Klasyfikacja końcowa III Mistrzostw Europy Juniorek i Kadetek w boksie w kategorii do 52 kg kadetek: