zamknij

Wiadomości

Chciały się umalować kradzionymi kosmetykami

2021-09-10, Autor: ab, KMP Jastrzębie - Zdrój

W ręce jastrzębskich stróżów prawa wpadły dwie nastolatki, które nie zamierzały zapłacić za zrobione zakupy. 16-latka i jej o rok starsza koleżanka nie zapłaciły za kosmetyki warte blisko 250 złotych. 

Reklama

W środę policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego interweniowali w jednej z drogerii, gdzie doszło do kradzieży.

- Ochrona sklepu wskazała mundurowym dwie młode kobiety, które próbowały przejść przez kasę, nie płacąc za przedmioty warte niespełna 250 złotych. Były to między innymi: kredka do oczu i brwi, błyszczyki, korektory, opaska do włosów, rzęsy na pasku - mówi asp. Halina Semik.

Jak się okazało, nie była to jedyna kradzież, jaką miały na swoim koncie 16-latka oraz jej o rok starsza koleżanka. Wyszło na jaw, że w tym samym sklepie dziewczyny dwukrotnie już ukradły towar.

Po sporządzeniu niezbędnej dokumentacji, jastrzębianki przekazano pod opiekę rodzicom. Sprawa nastolatki już niebawem trafi do sądu rodzinnego, który zdecyduje o jej dalszym losie, wobec starszej zostanie skierowany wniosek o ukaranie do sądu.

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 3

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.