zamknij

Wiadomości

Członkowie Koła Platformy Obywatelskiej wybrali swój zarząd

2017-11-23, Autor: pww

W miniony poniedziałek, członkowie Koła Platformy Obywatelskiej w Jastrzębiu-Zdroju wybrali nowe władze.

Reklama

Przewodniczącym Koła został Krzysztof Gadowski. Wiceprzewodniczącymi PO w Jastrzębiu-Zdroju zostali wybrani: Alina Chojecka, Roman Foksowicz oraz Janusz Ogiegło.

Kolejnym etapem w wyborach wewnętrznych w Platformie Obywatelskiej RP, odbywających się we wszystkich strukturach jest wybór przez wszystkich członków PO Przewodniczącego Regionu Śląskiego.

Oceń publikację: + 1 + 11 - 1 - 21

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
 • ~ 2017-11-23
  12:32:47

  10 5

  Ten Gostek ze zdjęcia jest w pewnym sensie nie tyle Politycznym co osobistym moim wrogiem. Ale na początek. Jesteśmy prawie równolatkami tyle, że ja pracowałem już około 10 lat wcześniej niż on zaczął zatrudnienie. Ja po 31 -33 dni w miesiącu w soboty i święta jak to za komuny bywało bez dni zamiennie wolnych, na wszystkich zmianach mając nawet po 1000 dni nadgodzin za okres 3 dekad. Praca w nieb napięciach, przy bardzo wysokich ciśnieniach ,często ponad 100atn iprzy barzdo wysokich temperaturach, pyłach unoszonych konwekcją ciepła, palnych i wybuchowych gazach itd.,itd ,itd a nawet przy obsłudze kilkudziesięciu źródeł izotopowych czy naprawach przekaźnikach opartych na podzespołach Geigera. Tak przecież w stanie wojennym i po – pracowało się tu na Śląsku. I on w 2008r podniósł swoją łapkę kierowany zyskiem z diety Poselskiej, aby z mocą wsteczną czyli z mocą na 1998r pozbawić nas uprawnień do emerytury w godnym wieku a co za tym idzie do właściwej ochrony przedemerytalnej.
  Nie dlatego, że nie zaliczyliśmy tych lat pracy w szkodliwych i nieb , ale że w ogóle na ten wstecznie wyznaczony rok nie mieliśmy 25 lat (dodatkowy w ustawie wprowadzony warunek) pracy, gdyż mimo, iż zasuwaliśmy w każdy dzień na wszystkich zmianach byliśmy zwyczajnie troszkę młodsi. Odliczyli nawet w ich ustawie chorobowe -każdy dzień ,nie mówiąc o tych związanym z warunkami pracy (obowiązek naprawienia szkody) ale i o nadgodzinach zapomnieli -doliczać , tacy sprawiedliwi ignoranci. Lecz jacy wspaniali, dali Rekompensaty -tym samym uznajac własne złodziejstwo pod warunkiem jednak ze dożyjemy ich nowego wieku emerytalnego który dla nas wzrósł aż o 7 lat . Z czego miały być fundowane? nie zostawili przecież na nie kasy ,więc wychodzi na to, że z pieniędzy tych co nie dożyją emerytur. Za młodych obecnie należy płacić dodatkowe składki na EP ale Oni – młodzi z Emerytur Podmostowych już wg ich Pomysłu nie skorzystają bo to prawa wygasające. Taki sobie Podatek na Pomyleńców POltycznych zrobili.
  Efektem jego działań i ich POdłości był fakt że w Polsce wśród ludności bezrobocie spadło lecz dla osób w wieku 60 i wyżej wzrosło za Ich czasów aż o 8 % wg GUS. Spracowani ludzie w tych warunkach z 40 letnim i więcej stażem szukają chleba po śmietnikach a reszta ukrywa swoje choroby aby lekarz dopuścił do dalszej pracy. Czy On jest w stanie pojąć ile ludziom stał się winny . Polityka to nie prawo do grabieży. Była kasa z prywatyzacji ,dlaczego jej do ZUSu nie zwrócili?- przecież to z pieniędzy ZUSu też je budowano! Wczoraj znaleziono w pracy jedną starszą osobe , pluła krwią leżąc na podłodze. Ten Gostek ma nie tylko ze mnie osobistego wroga , On ma wroga w dziesiątkach tysięcy osób tak skrzywdzonych . Dlatego boi się organizować publiczne debaty gdyż ktoś mógłby nie wytrzymać i on nie dożył by własnej emerytury. Niech tego dietetycznego karierowicza szlag.

 • ~ 2017-11-24
  09:14:10

  8 4

  Pytam się Was wszystkich czy Poseł który ślubuje "strzec suwerenności Ojczyzny i dobra obywateli" zmuszając obywateli własnego narodu do 52 lat pracy do emerytury, nie licząc jeszcze do niedawna powszechnych nadgodzin bez dni zamiennie wolnych oraz kiedyś uznawanych okresów pracy w szkodliwych i niebezpiecznych warunkach, --- nie łamie Ślubowania?
  PO co on tam poszedł do Sejmu, szkodzić?
  Moim zdaniem to jest szkodnik.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuJastrzebie.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Jakie masz plany na wakacje?


Oddanych głosów: 59