zamknij

Wiadomości

Do radnych można wysłać mejla

2012-04-26, Autor: pww
Dobra wiadomość dla wszystkich mieszkańców. Od 19 kwietnia można skontaktować się z radnymi wysyłając do nich e-mail.

Reklama

Z inicjatywą założenia radnym jednolitych skrzynek pocztowych wyszedł radny, Jerzy Lis (SLD). Dzięki temu radni mogliby otrzymywać projekty uchwał, informacje o spotkaniach oraz o innych ważnych wydarzeniach. – Taka forma znacznie ułatwi sprawność przeprowadzania obrad sesji. Ponadto każdy mieszkaniec miasta bez konieczności wychodzenia z domu, będzie mógł bezpośrednio zgłosić swój problem – argumentował radny.

Wniosek radnego Lisa spotkał się z pozytywnym odzewem. Od 19 kwietnia do wszystkich radnych można wysłać list elektroniczny. Oto ich adresy:

 

- Tadeusz Sławik – tslawik@rm.jastrzebie.pl

- Ryszard Piechoczek – rpiechoczek@rm.jastrzebie.pl

- Andrzej Kinasiewicz – akinasiewicz@rm.jastrzebie.pl

- Damian Gałuszka – dgaluszka@rm.jastrzebie.pl

- Alina Chojecka – achojecka@rm.jastrzebie.pl

- Roman Foksowicz – rfoksowicz@rm.jastrzebie.pl

- Franciszek Franek – ffranek@rm.jastrzebie.pl

- Paweł Jagodziński – pjagodzinski@rm.jastrzebie.pl

- Witold Kosciorek – Kosiorek@rm.jastrzebie.pl

- Marian Króliczek – mkroliczek@rm.jastrzebie.pl

- Jerzy Lis – jlis@rm.jastrzebie.pl

- Bernadeta Magiera – bmagiera@rm.jastrzebie.pl

- Norbert Małolepszy – nmalolepszy@rm.jastrzebie.pl

- Tadeusz Markiewicz – tmarkiewicz@rm.jastrzebie.pl

- Lucyna Maryniak – lmaryniak@rm.jastrzebie.pl

- Andrzej Matusiak – amatusiak@rm.jastrzebie.pl

- Janusz Ogiegło – jogieglo@rm.jastrzebie.pl

- Iwona Rosińska – irosinska@rm.jastrzebie.pl

- Elżbieta Siwiec – esiwiec@rm.jastrzebie.pl

- Łukasz Kasza – lkasza@rm.jastrzebie.pl

- Janusz Tarasiewicz – jtarasiewicz@rm.jastrzebie.pl

- Anna Toborowicz – atoborowicz@rm.jastrzebie.pl

- Piotr Włodarek – pwlodarek@rm.jastrzebie.pl

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuJastrzebie.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Waszym zdaniem GKS Jastrzębie powinno otrzymać wyższą dotację z Urzędu Miasta?




Oddanych głosów: 723