Dobry Wojtaszek, Jastrzębski wyjeżdża z Lubina z kompletem punktów

2014-12-01, Autor: mkor, źródło: JW
Jastrzębski Węgiel wygrał na wyjeździe z Cuprum Lubin 3:1. Nasi zawodnicy tylko w pierwszym secie pozwolili gospodarzom prowadzić grę.

Pierwszego seta Jastrzębski przegrał do 22. W kolejnych nasz zespół wygrywał kolejno: do 20, 23 i 16.

Po tej kolejce Jastrzębski Węgiel traci 11 punktów do lidera - PGE Skry Bełchatów. Do trzeciego miejsca, które zajmuje LOTOS Trrefl Gdańsk, nasz zespół ma dystans 4 punktów.

MVP: Damian Wojtaszek.

Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel 1:3 (25:22, 20:25, 23:25, 16:25)

Cuprum Lubin: Trommel, Paszycki, Łomacz, Gromadowski, Borovnjak, Kadziewicz, Rusek (libero) oraz Łapszyński, Gorzkiewicz, Romać, Michalski. Jastrzębski Węgiel: Łasko, Gierczyński, Masny, Pajenk, Czarnowski, Bartman, Wojtaszek (libero) oraz Popiwczak, Kańczok.