Wiadomości
Dym w klatce schodowej. Straż pożarna przyjechała na ul. Marusarzówny
W nocy 6 grudnia przy ulicy Marusarzówny doszło do zadymienia klatki schodowej bloku mieszkalnego.
Jak dowiadujemy się od oficera prasowego straży pożarnej w Jastrzębiu, przyczyną zadymienia był przypalony garnek postawiony na kuchence gazowej.
Strażacy przybyli na miejsce ok. 1:00 w nocy. Przewietrzyli mieszkanie oraz klatkę schodową, a następnie zbadali atmosferę miernikiem wielogazowym. Jak się okazało, urządzenie nie wykazało stężenia niebezpiecznych gazów.
Zobacz także
Ponadto wczoraj pomiędzy 18:00 a 19:00 jastrzębscy strażacy interweniowali przy ul. Adama Asnyka w Golasowicach: w domu jednorodzinnym doszło do pożaru sadzy.
Zobacz także
Komentarze (0):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
Najwyżej oceniane
-
Ratownik medyczny z Jastrzębia: Covid zabija w samotności
+84 / -12 -
Mandat za spacer z psem? Tak, i to niemały
+21 / -9 -
NFZ na stałe w Jastrzębiu. Gdzie?
+14 / -4 -
Bezwzględna 28-latka: okradła swoją babcię, kolejną ofiarę zostawiła w piwnicy
+7 / -0 -
4-letni Jakub z Jastrzębia-Zdroju ma takie marzenie...
+6 / -0
Najczęściej komentowane
-
Wstrzymano rejestrację szczepień. „Cud” w programie szczepień okazał się błędem systemu
3 -
Gagarina: powstają mieszkania dla osób po eksmisji
2 -
Szykują Żelazny Szlak Rowerowy na „elektryki”
1 -
Prezydent Jastrzębia przekazała JKH 200 tys. zł specjalnej nagrody
1 -
Mandat za spacer z psem? Tak, i to niemały
1
Alert tuJastrzebie.pl
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert