GieKSa kontynuuje marsz po awans

2014-04-06, Autor: mkor, źródło: GKS 1962
W 19. kolejce IV ligi piłkarskiej, GKS 1962 Jastrzębie pokonał GTS Bojszowy 2:0. Po raz pierwszy w tym roku w wyjściowej "jedenastce" pojawił się Patryk Dudziński i nie zmarnował szansy danej mu przez trenera.

Dudziński otworzył wynik meczu w 39. minucie gry, wykorzystując podanie Kamila Gorzały. Strzelec pierwszego gola, w 71. minucie, idealnym zagraniem obsłużył Kamila Jadacha i było 2:0.

Spotkanie nie należało do najłatwiejszych, ale koniec końców wynik odzwierciedla to, co działo się na boisku. GKS był drużyną lepszą i pewnie zmierza po awans do III ligi. Swój mecz wygrała co prawda Iskra Pszczyna, ale przewaga GieKSy nad resztą stawki to wciąż 8 punktów.

GKS 1962 Jastrzębie - GTS Bojszowy 2:0 (1:0)
1:0 Patryk Dudziński '39
2:0 Kamil Jadach '71

GKS Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Tomasz Kocerba, Piotr Pacholski, Kamil Szymura (46. Tomasz Lorenc), Damian Zajączkowski - Kamil Gorzała, Damian Tront, Wojciech Caniboł (90. Paweł Sękowski), Dawid Weis (65. Dominik Szczęch) - Kamil Jadach, Patryk Dudziński (88. Tomasz Musioł). Trener - Grzegorz Łukasik.

GTS Bojszowy: Mateusz Tkacz - Marek Skipioł (70. Tomasz Kropidło), Mateusz Żytka, Jan Zemczak, Tomasz Iwański (70. Kamil Wójcik) - Mateusz Wróbel (83. Przemysław Wyrobek), Michał Pyrlik, Rafał Dąbrowski (70. Paweł Natkaniec), Wojciech Myszor - Paweł Wróbel, Adam Mateja.

żółte kartki: Kamil Szymura, Patryk Dudziński - Michał Pyrlik
sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)