GKS 1962 Jastrzębie: czy ktoś ich pokona?

GKS 1962 pozostaje jedyną drużyną bez porażki w IV lidze. W meczu XIII kolejki nasz zespół rozbił u siebie rezerwy GKS-u Katowice aż 5-1.

Nasi zawodnicy rozpoczęli strzelanie już w 3. minucie. Pierwszy do bramki przyjezdnych trafił Wojciech Caniboł. W 21. minucie wynik poprawił Kamil Szymura. To, co wydarzyło się w pierwszej połowie było zaledwie preludium do następnych goli. Wynik podwyższyli kolejno: Patryk Dzudziński (dwa razy), Arkadiusz Kowalczyk i po raz kolejny Wojciech Caniboł. Gości z Katowic stać było jedynie na honorowego gola w 74. minucie gry.

Wspaniałe zwycięstwo podopiecznych Grzegorza Łukasika pomaga im utrzymać jeszcze lepszą passę meczów bez porażki. Od początku sezonu jastrzębska drużyna w lidze jeszcze nie przegrała. Żadna inna ekipa, łącznie z liderującą Iskrą Pszczyna, nie może pochwalić się takim dorobkiem.

GKS 1962 Jastrzębie - GKS II Katowice 5:1 (2:0)
1:0 Wojciech Caniboł '3
2:0 Kamil Szymura '21
3:0 Patryk Dudziński '50
4:0 Patryk Dudziński '60
4:1 Arkadiusz Kowalczyk '74
5:1 Wojciech Caniboł '90

GKS Jastrzębie: 22. Grzegorz Drazik - 2. Tomasz Lorenc, 4. Piotr Pacholski, 11. Mateusz Wrana, 17. Kamil Szymura - 5. Adrian Kopacz (9. 10. Bartosz Hajczuk), 7. Kamil Gorzała, 20. Damian Tront (69. 13. Tomasz Musioł), 3. Tomasz Kocerba (86. 9. Kamil Duda) - 6. Wojciech Caniboł, 16. Patryk Dudziński (80. 18. Paweł Gryta). Trener - Grzegorz Łukasik.

GKS II Katowice: 13. Robert Widawski - 7. Aleksander Janukiewicz (73. 14. Patryk Klimczak), 27. Gustaw Tomkowicz, 4. Jakub Konaszczuk, 25. Bartosz Kuciel - 22. Jacek Jarnot, 20. Patryk Widuch, 15. Dominik Cieszyński (46. 19. Łukasz Guzy), 10. Arkadiusz Kowalczyk - 11. Dariusz Zapotoczny, 21. Artur Śmigiel. Trener - Tomasz Owczarek.

sędzia: Jacek Lis (Katowice)
żółte kartki: Kowalczyk, Janukiewicz, Konaszczuk (Katowice)

Mecze GKS-u 1962 Jastrzębie w tym sezonie IV ligi:

Górnik Pszów - GKS 1962 Jastrzebie 2-6

Wisła Ustronianka - GKS 1962 Jastrzebie 0-5

Forteca Świerklany - GKS 1962 Jastrzebie 0-3 (walkower)

GTS Bojszowy - GKS 1962 Jastrzebie 0-0

GKS 1962 Jastrzębie - Podlesianka Katowice 6-0

Góral Żywiec - GKS 1962 Jastrzębie przełożony

GKS 1962 Jastrzębie - AKS Mikołów 1-0

Unia Racibórz - GKS 1962 Jastrzębie 0-3 (walkower)

GKS 1962 Jastrzębie - Krupiński Suszec 2-0
Drzewiarz Jasienica - GKS 1962 Jastrzębie 0-1

GKS 1962 Jastrzębie - Jednosć 32 Przyszowice 1-1 (zobacz fotogalerię z tego meczu >>)
Iskra Pszczyna - GKS 1962 Jastrzębie 1-1

GKS 1962 Jastrzębie - GKS II Katowice 5-1