GKS 1962 Jastrzębie rehabilituje się za poprzednią kolejkę

W środę 27 kwietnia mecze o punkty rozgrywały III-ligowy GKS 1962 Jastrzębie oraz IV-ligowa Granica Ruptawa.

W miniony weekend, w 22. kolejce III-ligowych zmagań, nieudany występ przed własną publicznością zaliczył GKS 1962 Jastrzębie (zobacz: Sensacyjny wynik w meczu GKS-u 1962 Jastrzębie. Kluby z niższych lig na plus). Środowy mecz był szansą dla jastrzębian na udowodnienie, że porażka z Piotrówką była tylko wypadkiem przy pracy. I tę szansę zawodnicy GKS-u wykorzystali pokonując w wyjazdowym meczu 23. kolejki rezerwy Piasta Gliwice 3:0.

Spotkanie przebiegało pod dyktando zespołu gości. Bramkę do szatni strzelił w 44. minucie Oskar Mazurkiewicz, który pięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy ponownie trafił do siatki. Wynik ustalił w ostatniej minucie strzałem głową Piotr Pacholski. W najbliższy weekend jastrzębianie zagrają u siebie z rezerwami Górnika Zabrze. Spotkanie  30 kwietnia o godz. 17:00.

Piast II Gliwice - GKS 1962 Jastrzębie 0:3