GKS 1962 Jastrzębie: sparingowa porażka z ROW-em Rybnik

2012-02-12, Autor: gs
W kolejnym sparingowym spotkaniu piłkarze GKS-u Jastrzębie przegrali z drugoligowym ROW-em Rybnik 2:4.

Jastrzębianie zdecydowanie lepiej zagrali w pierwszej części meczu. Po ładnych i skutecznych uderzeniach Marka SobikaKamila Jadacha GKS prowadził 2:0. Kontaktową bramkę dla ROW-u strzelił, występujący kiedyś w Jastrzębiu, Marcin Pontus. W drugiej połowie GKS nie stawił już większego oporu lepiej dysponowanym rybniczanom, którzy strzelili 3 kolejne bramki. Ostatecznie ROW wygrał 4:2.

> Zobacz więcej zdjęć z meczu

W jastrzębskiej drużynie na środku obrony zagrał wypożyczony na pół roku z ROW-u Piotr Pacholski.

W kolejnym meczu sparingowym GKS 1962 Jastrzębie zagra 18 lutego ze Skałką Żabnica.

GKS 1962 Jastrzębie – ROW Rybnik 2:4 (2:1)
1:0 Marek Sobik '26
2:0 Kamil Jadach '34
2:1 Marcin Pontus '36
2:2 Dawid Gajewski '50 (rzut karny)
2:3 Rafał Andraszak '80
2:4 Mateusz Szatkowski '84

GKS 1962 Jastrzębie: Mateusz Deege (Szymon Prostacki) - Tomasz Lorenc, Piotr Pacholski, Tomasz Kocerba (Mateusz Wrana), Marcin Bednarek (Kamil Duda) - Kamil Gorzała (Mateusz Piekarski), Artur Mościcki, Adrian Kopacz, Marek Sobik (Łukasz Staniek), Kamil Jadach (Michał Chrysteczko), Kamil Pancer

ROW Rybnik: I połowa: Gocyk - Kachel, Szary, Wrześniak, Andraszak - Bonk, Jary - Wieczorek, Gródek, Cieślak - Pontus.
II połowa: Łobaczewski - Kasprzak, Szary, Grolik, Janik - Krotofil - Gajewski, Gładkowski, Szatkowski, Andraszak - Olczak