GKS Jastrzębie: drugi remis w tym sezonie

W trzeciej kolejce IV ligi GKS Jastrzębie zremisował w Żywcu z Góralem 1:1.

Na boisku w Żywcu obie bramki padły w drugiej połowie. Wpierw gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Grzegorz Szemoński. Później Góral mógł podwyższyć, ale rzut karny obronił Szymon Prostacki. W 76. minucie padło wyrównanie. Na listę strzelców wpisał się Błażej Pawliczek.

Kolejny mecz GKS rozegra w Jastrzębiu w sobotę 27 sierpnia o godzinie 17:00. Na Stadion Miejski przyjedzie Unia Racibórz, która ma na swoim koncie jedno zwycięstwo i dwie porażki. Piłkarze z Jastrzębia jak na razie dwa razy zremisowali i raz przegrali.