GKS Jastrzębie przerwał serię niepowodzeń

W 25. kolejce ligi okręgowej (grupa: Katowice III) GKS Jastrzębie pokonał Naprzód Czyżowice.

Po trzech słabszych meczach piłkarze GKS-u Jastrzębie przerwali serię niepowodzeń. Podopieczni Andrzeja Myśliwca w końcu wygrali. Na dodatek aż 4:0. Najpierw z rzutu wolnego celnie przymierzył Witold Wawrzyczek, następnie dwa gole zapisał na swoim koncie Adrian Kopacz. Wynik ustalił Krzysztof Knesz, umieszczając piłkę w siatce rywala na cztery minuty przed końcem spotkania.

Naprzód Czyżowice - GKS Jastrzębie 0:4 (0:2)
0:1 - Witold Wawrzyczek (5), 0:2 - Adrian Kopacz (31), 0:3 - Adrian Kopacz (54), 0:4 - Krzysztof Knesz (86)

Naprzód Czyżowice: 12. Łukasz Janeta - 2. Marek Raszczok, 18. Łukasz Raszczok, 13. Antoni Jeleń, 5. Szymon Weideman - 17. Tomasz Palasz, 6. Paweł Staniczek, 4. Mateusz Buko, 9. Bartosz Fabianowicz (60. 10. Paweł Tannenberg) - 7. Rafał Mandera, 14. Paweł Stabla (46. 20. Sebastian Sosna). Trener - Antoni Jeleń.

GKS Jastrzębie: 33. Szymon Prostacki (87. 1. Mateusz Cywka) - 18. Kamil Michalczyk, 2. Tomasz Lorenc, 3. Tomasz Kocerba, 17. Arkadiusz Taraszkiewicz (52. 6. Błażej Pawliczek) - 7. Kamil Gorzała, 23. Witold Wawrzyczek, 10. Krzysztof Knesz, 5. Adrian Kopacz - 8. Kamil Jadach, 16. Bartłomiej Setlak.