GKS Jastrzębie: remis na inaugurację IV ligi

Na inaugurację rozgrywek IV ligi (II grupa śląską) piłkarze GKS-u Jastrzębie zremisowali 1:1 z MRKS-em Czechowice-Dziedzice.

Mecz pomiędzy MRKS-em Czechowice-Dziedzice i GKS-em Jastrzębie był niezwykle wyrównany. W pierwszej połowie to jastrzębianie stworzyli sobie więcej sytuacji, czego efektem był gol Błażeja Pawliczka. Po przerwie nominalni gospodarze (mecz rozegrano w Jastrzębiu) uzyskali przewagę i zdołali wyrównać po przepięknym uderzeniu z rzutu wolnego Łukasza Szędzielarza, przy którym nie popisał się bramkarz GKS-u, Szymon Prostacki.

Kolejnym rywalem jastrzębian będzie 20 sierpnia Nadwiślan Góra. Spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Miejskim o godzinie 18:00.

12 sierpnia 2011, Jastrzębie Zdrój, 18:00
MRKS Czechowice-Dziedzice - GKS Jastrzębie 1:1 (0:1)
0:1 - Błażej Pawliczek (15), 1:1 - Łukasz Szędzielorz (72)

MRKS Czechowice-Dziedzice: 88. Łukasz Matyjaszczyk - 18. Grzegorz Gąsiorek (61. 16. Victor Ohaka), 6. Łukasz Zaremski (78. 3. Wojciech Szal), 2. Łukasz Kanik, 5. Marcin Trzebuniak - 9. Marcin Folwarski, 19. Dawid Nycz, 8. Łukasz Szędzielorz, 15. Mateusz Czana - 20. Piotr Nikodem, 11. Grzegorz Sztorc (84. 4. Christian Gainet). Trener - Mirosław Madeja.

GKS Jastrzębie: 22. Szymon Prostacki - 2. Tomasz Lorenc, 4. Tomasz Ciemięga (11. 11. Mateusz Wrana), 18. Kamil Michalczyk, 3. Tomasz Kocerba - 7. Kamil Gorzała, 23. Witold Wawrzyczek, 20. Damian Dziadek, 5. Adrian Kopacz - 6. Błażej Pawliczek (86. 10. Krzysztof Knesz), 8. Kamil Jadach (74. 14. Patryk Sawiński). Trener - Andrzej Myśliwiec.

Sędzia: Michał Zając (Sosnowiec).
Żółte kartki: Pawliczek (GKS), Trzebuniak, Szędzielorz (MRKS)
Widzów: 1000.