GKS Jastrzębie: weekend pod znakiem sparingów

W miniony weekend piłkarze z GKS Jastrzębie rozegrali dwa sparingi. Pierwszym rywalem był występujący w lidze okręgowej LKS Krzyżanowice, a drugim niemiecki NFV Gelb-Weiss Görlitz 09.

W sobotę nasi piłkarze pewnie pokonali LKS Krzyżanowice 4:1. Gole dla jastrzębskiej drużyny strzelili: Kamil Gorzała, Mateusz Wrana, Patryk Dudziński i Przemysław Błażejowski ze Szkółki Piłkarskiej MOSiR.

GKS 1962 Jastrzębie - LKS Krzyżanowice 4:1 (1:1)

GKS Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Piotr Pacholski, Kamil Szymura, Mateusz Wrana, Tomasz Lorenc - Kamil Gorzała, Damian Tront, Kamil Duda, Paweł Gryta - Paweł Sękowski, Wojciech Caniboł. W II połowie zagrali: Michał Szczerbiak, Robert Janulek, Kamil Kaszuba, Przemysław Błażejowski, Mateusz Szuster, Patryk Dudziński, Tomasz Musioł, Patryk Ułasewicz. Trener - Grzegorz Łukasik.

Wczorajszy mecz rozegrany został w Jedłowniku. Spotkanie było bardzo wyrównane, a szans bramkowych nie brakowało z obu stron. Ostatecznie, w drugiej połowie niemieccy piłkarze umieścili piłkę w siatce podopiecznych Grzegorza Łukasika, wygrywając 1:0.

NFV Gelb-Weiss Görlitz 09 - GKS 1962 Jastrzębie 1:0 (0:0)

GKS Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Piotr Pacholski, Kamil Szymura, Mateusz Wrana, Tomasz Lorenc - Kamil Duda, Tomasz Musioł, Wojciech Caniboł, Damian Tront - Paweł Gryta, Patryk Dudziński. W II połowie zagrali również: Bartosz Szelong, Robert Janulek, Wojciech Szczerbiak, Patryk Ułasewicz i Paweł Sękowski. Trener - Grzegorz Łukasik.