GKS Katowice górą. Znów remis w rywalizacji

2023-03-01, Autor: KB

Mogło być już tak dobrze, ale niestety zawodnicy JKH GKS-u Jastrzębie ulegli wczoraj GKS-owi Katowice 3:1 i w rywalizacji do czterech zwycięstw znów mamy remis, 2:2. Czy najbliższe dwa mecze wyłonią zwycięzcę?

Najpierw Satelita, potem Jastor. Czy te dwa mecze pozwolą na wyłonienie zwycięzcy w rywalizacji JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice? Dowiemy się w niedzielę.

Wczoraj (28 lutego) hokeiści z Jastrzębia nie wykorzystali okazji podwyższenia prowadzenia w rywalizacji i zamiast tego zespół z Katowic doprowadził do wyrównania.

Jastrzębianie mecz ten zaczęli najlepiej jak mogli. Na pierwszą przerwę po bramce Dominika Pasia schodzili z prowadzeniem. W drugiej odsłonie gry to jednak katowiczanie zdobyli dwie bramki i prowadzili. W trzeciej tercji goście dołożyli jeszcze jedno trafienie i ostatecznie wywieźli cenne zwycięstwo z Jastoru.

JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)

JKH GKS Jastrzębie: Balizs - Viinikainen, Kostek, Urbanowicz, Paś, Rajamaeki - Górny, Jansons, Kaleinikovas, Svec, Pelaczyk - Sevcenko, Bryk, R. Nalewajka, Jarosz, Ł. Nalewajka - Horzelski, Kamienieu, Huhdanpaa, Freidenfelds, Sinegubovs.

W rywalizacji do czterech zwycięstw: 2-2.

Najbliższy mecz w piątek w Katowicach. W niedzielę hokeiści wrócą do Jastrzębia.