GKS kończy sezon porażką

2015-06-08, Autor: mkor, źródło: GKS1962
GKS Jastrzębie pożegnał się z sezonem 2014/2015 przegrywając na wyjeździe z Swornicą Czarnowąsy 2:1.

Spotkanie już na początku nie układało się po myśli podopiecznych Grzegorza Łukasika. Gospodarze nie potrzebowali wiele czasu na pokonanie Drazika i już w 16. minucie uczynił to Radosław Mikulski. Od tego momentu GKS wziął się za odrabianie strat, jednakże nie wykonał swojego zadania i schodził po pierwszej połowie do szatni z stratą jednego gola.

W drugiej połowie gra wyglądała podobnie jak w ostatnich dwóch kwadransach poprzedniej części gry, ale zamiast wyrównać, jastrzębianie otrzymali kolejny cios od rywala, który wyprowadził Tomasz Jaworski. Jedynego i honorowego gola dla gości zdobył Daniel Szczepan.

Choć spotkanie zakończyło się niespodziewaną porażką, nie wolno zapominać, że drużyna Grzegorza Łukasika zajęła wysokie, bo szóste miejsce w tabeli, co jest wielkim osiągnięciem jak na beniaminka III ligi grupy śląsko-opolskiej.

GKS: Drazik, Mazurkiewicz, Pacholski, Szymura(60 Kawula), Kulawiak(46 Lorenc), Kopacz, Gorzała(46 Tront), Musioł, Weis (46 Szczęch), Jadach, Szczepan