GKS Pniówek traci punkty w ostatniej minucie

2018-05-07, Autor: szuM

Pniówek w ostatnich minutach meczu stracił cenne zwycięstwo. Remis w Legnicy spowodował, że graczom z Pawłowic nie udało się odskoczyć przeciwnikowi.

Piłkarze z Pawłowic zremisowali 1:1Miedzią II Legnica. Wynik ten boli podwójnie, bo dość, że podopieczni Grzegorza Łukasika oddali 2 punkty na boisku rywala znajdującego się pozycję niżej w tabeli, to w dodatku stracili zwycięstwo w ostatniej minucie.

Prowadzenie dla drużyny z Górnego Śląska dał w 13. minucie Szymon Ciuberek. Wynik utrzymywał się przez całe spotkanie i kiedy goście byli już prawie pewni wywiezienia kompletu punktów, gola na wagę remisu dał Miedzi młody Michał Pojasek.

Jeśli Pniówek wywiózłby 3 oczka z Legnicy, mógłby odskoczyć od Miedzi na 3, a od Unii Turza Śląska aż na 7 punktów. Przy remisie nadal ma tyle oczek co rezerwy Miedzianki.

W następnej kolejce GKS Pniówek zmierzy się u siebie z Rekordem Bielsko-Biała. Spotkanie rozpocznie się w sobotę 12 maja o godzinie 17:00.

MIEDŹ II LEGNICA – GKS PNIÓWEK 74 1:1 (0:1)
0:1 – Ciuberek (13 min.)
1:1 – Pojasek (90+3 min.)

PNIÓWEK: Gocyk (br) – Szary, Nowara, Goik, Morcinek, Szatkowski, Wuwer, Ciuberek, Przybyła, Glenc, Adamek.

MIEDŹ: Kapsa (br), Stachowski, Zatwarnicki, Surmaj, Gardzielewicz, Chukwudi, Konderak, Gonzalez, Krauz, Sutor, Pojasek.