GKS przegrywa w Lublinie. Po meczu trener "rozwalił" prezesowi głowę

2023-03-06, Autor: KB

GKS Jastrzębie przegrał na wyjeździe z Motorem Lublin 1:2. Dla kibiców z Jastrzębiu wynik to najważniejsza sprawa tego meczu, ale w całej Polsce mówi się o innej sytuacji. Trener Motoru miał uderzyć prezesa klubu tacą. Ten wylądował w spzitalu.

To spotkanie było zapowiadane już od dłuższego czasu. Do Lublina udało się kilkaset kibiców w barwach jastrzębskiej drużyny.

Pierwsze minuty meczu były dość wyrównane, ale to lublinianie wyszli na prowadzenie w 17. minucie spotkania. W 31. minucie meczu wyrównał Daniel Stanclik i do przerwy był remis, 1:1.

Dwie minuty po wznowieniu gry gospodarze zdobyli drugą bramkę. Mimo ataków ekipa gości nie zdołała doprowadzić do wyrównania.

Motor Lublin - GKS Jastrzębie 2:1 (1:1)

Motor Lublin: Łukasz Budziłek - Mariusz Rybicki (73. Michał Król), Rafał Król, Filip Wójcik, Kacper Wełniak (83. Dawid Kasprzyk), Sebastian Rudol, Filip Luberecki, Bartosz Zbiciak (63. Arkadiusz Najemski), Marcel Gąsior (63. Wojciech Reiman), Jakub Lis, Piotr Ceglarz (73. Kamil Wojtkowski).

GKS Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Dominik Klimkiewicz (46. Krystian Mucha), Sebastian Golak, Yevgeniy Zakharchenko (83. Nataniel Wybraniec), Dawid Witkowski, Dariusz Kamiński, Przemysław Lech, Joao Guilherme, Ricardo Vaz, Kacper Zych, Daniel Stanclik.

Kolejne spotkanie GKS-u Jastrzębie odbędzie się w sobotę (11 marca) na stadionie przy ul. Harcerskiej. Rywalem bedzie Siarka Tarnobrzeg.

W całej Polsce nie mówi się jednak o wyniku, a o tym co stało się po meczu. Będący w konflikcie z prezesem trener Motoru Lublin, Goncalo Feio, miał uderzyć prezesa tacą, a ten trafił do szpitala.

Pełną fotogalerię z meczu znajdziecie tutaj.