Gran bramek w Sosnowcu. Pierwsza pucharowa wygrana JKH

2012-11-17, Autor: mm
Hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali w Sosnowcu Zagłębie 7:4 w pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniu Pucharu Polski.

Pierwsza tercja zakończyła się remisem 2:2. W drugiej lepsi byli gospodarze strzelając Kamilowi Kosowskiemu jednego gola. Decydująca okazała się trzecia tercja, którą jastrzębianie wygrali pewnie 5:1. Rewanż już w niedzielę na Jastorze.

Zagłębie Sosnowiec – JKH GKS Jastrzębie 4:7 (2:2, 1:0,1:5)

1:0 Zachariasz – Luka 5.55
1:1 Danieluk – Lipina – Kapica 7.55  5/4
1:2 Pastryk – Rompkowski Maciej 12.24  4/5
2:2 Działo – Voznik 18.50
3:2 Dołęga – Szewczyk 21.30
3:3 Danieluk – Lipina – Sulka 40.49 - rzut karny
4:3 Dołęga – Kuc – Kozłowski T. 41.33  5/4