Granica Ruptawa wywiozła cenne 3 punkty z Suszca

2017-03-28, Autor: df, źródło: Granica Ruptawa

Kibice Granicy Ruptawa doczekali się upragnionego zwycięstwa swojej drużyny. W meczu z Krupińskim Suszec jastrzębianie strzelili aż pięć bramek.

W minioną sobotę w meczu IV ligi Granica Ruptawa zmierzyła się na wyjeździe z Krupińskim Suszec. Spotkanie szybko ułożyło się na korzyść gości, bo już po 22 minutach prowadzili 3:0. Jednak do końca pierwszej połowy piłkarze z Ruptawy zwolnili tempo i oddali inicjatywę przeciwnikom. Gospodarze wykorzystali ten fakt i zdołali strzelić 2 bramki do szatni.

W przerwie trener gości dokonał trzech zmian. Na drugą połowę nasza drużyna wyszła bardziej zmotywowana i skoncentrowana. Jednak na kolejne bramki trzeba było zaczekać do ostatnich minut. Dwa gole w końcówce meczu przypieczętowały zwycięstwo Granicy.

Krupiński Suszec - Granica Ruptawa 2:5 (2:3)

Bramki: gospodarze 40. min, 43. min - Horubała 1. min, Wojtków 12. min, Syrek 22. min, Sosna 90. min, Herasymow 90. min