H2O w formie!

Aż 18 medali przywieźli do Jastrzębia-Zdroju młodzi pływacy Klubu H2O z III Wiosennych Zawodów Pływackich w Woli. W turnieju wystartowało 400 zawodników z 31 klubów z Polski.

Pierwsze medale wywalczyli najmłodsi zawodnicy Klubu: Antonia Kocur dwukrotnie stanęła na podium zajmując drugie miejsce w stylu dowolnym jak i grzbietowym. Małgorzata Grech zdobyła srebro stylem grzbietowym, Radosław Saj wywalczył najwyższe miejsce na podium na dystansie 25m stylem klasycznym.

Po startach najmłodszych, zmagania rozpoczęli starsi zawodnicy zdobywając kolejne medale. Trzy starty Natalii Grech i trzy  złote medale na dystansach 100 stylem zmiennym, 100 stylem grzbietowym oraz 50 klasycznym, Milena Koral  brązowy medal na dystansie 50 stylem klasycznym oraz 100 stylem zmiennym, Anna Wątroba trzy starty trzy medale: złoty medal na dystansie 50 stylem dowolnym, srebrny na dystansie 50 klasycznym, brązowy na dystansie 100 zmiennym. Kacper Grabowski wywalczył srebrny krążek na dystansie 100 stylem grzbietowym oraz brązowy 100 stylem dowolnym, również w tej kategorii wiekowej obok Kacpra stanął Julian Domin zajmując trzecie miejsce również na dystansie 100 stylem grzbietowym. Konrad Cieśla stanął na podium trzykrotnie zdobywając złoty krążek na dystansie 50 stylem klasycznym, srebrny 50 stylem motylkowym oraz brązowy 100 stylem zmiennym.

Udział w zawodach wzięli także: Dawid Ciba, Filip Janus, Mateusz Lichacz, Marcin Pokrywka, Nikola Cichoń, Gabriela Kapol, Dominika Kumor, Dominika Kupczak, Zofia Kupczak, Patrycja Kwapińska, Kinga Lichacz, Martyna Mosz, Wiktoria Niemiec, Zofia Piotrowska, Weronika Skrzekut, Weronika Stelmach, Anastazja Warlewska - zawodnicy Ci zajęli  również wysokie miejsca, poprawiając swoje rekordy życiowe.