HLB: drużyna OBI Jastrzębie znacząco pokonała MARAT

2013-02-05, Autor: mw
Za nami X kolejka Halowej Ligi Biznesu. Drużyna OBI Jastrzębie pokonała MARAT 13:3.

W pierwszej części gry byliśmy świadkami wyrównanego widowiska, w którym obydwa zespoły stworzyły sobie wiele dogodnych sytuacji podbramkowych.

Więcej zimnej krwi pod bramką mieli zawodnicy z Jastrzębia, którzy zeszli na przerwę z wynikiem 3:1.

Po przerwie do odrabiania strat ruszył MARAT, ale dobrze poukładana taktycznie tego dnia drużyna OBI wyprowadzała skuteczne kontrataki i tym samym z minuty na minutę podwyższała wynik spotkania.

Ostatecznie drużyna OBI zwyciężyła 13:3.

OBI Jastrzębie Zdrój – MARAT 13:3 (3:1)

Zdobywcy bramek: Mateusz Wiącek 4, Marcin Maguda 4, Damian Nowok 3, Jacek Frączek 2 (OBI Jastrzębie Zdrój) Przemysław Pluta, Marcin Kuczera, Paweł Maroszek (MARAT)

Żółte kartki: Marcin Kałat (MARAT).