II liga: GKS Jastrzębie inkasuje kolejne trzy punkty w starciu z GKS-em Bełchatów

W meczu 5. kolejki II ligi Jastrzębianie pokonali GKS Bełchatów 2:0 po bramkach Farida Alego oraz Kamila Jadacha.

Pierwsza bramka w dzisiejszym spotkaniu padła dopiero w 45 minucie kiedy to po, zespołowej akcji całego zespołu Farid Ali w polu karnym Bełchatowa zachował pełen spokój i strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi.

Drugi gol autorstwa Kamila Jadacha padł w 85 minucie kiedy to, po nieudanej interwencji obrońcy Bełchatowa, technicznym strzałem przy słupku kapitan GKS-u pokonał Moczadłę.

Stal Stalowa Wola - GKS 1962 Jastrzębie 2:0 (1:0)
1:0 - Ali (45 min.)
2:0 - Jadach (85 min.)

GKS 1962 Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Dominik Kulawiak, Kacper Kawula, Kamil Szymura, Dawid Weis, Bartosz Semeniuk (78. Oskar Mazurkiewicz), Marcin Ruda, Krzysztof Gancarczyk (67. Tomasz Musioł), Farid Ali (90. Tomasz Dzida), Kamil Jadach, Daniel Szczepan (74. Wojciech Caniboł). Trener Jarosław Skrobacz.

GKS Bełchatów: Arkadiusz Moczadło - Mikołaj Bociek, Emile Thiakane (46. Michał Ciarkowski), Robert Chwastek, Piotr Giel, Dawid Flaszka (86. Filip Kendzia), Adrian Klepczyński, Marcin Ryszka (60. Przemysław Zdybowicz), Łukasz Pietroń (46. Patryk Janasik), Marcin Garuch, Michał Bierzało. Trener Mariusz Pawlak.

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 0